בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אקזיט לא יורדת 
 
 
מערכת מיקסר

הדיון בתוכנית ברשות השנייה הסתיים ללא החלטות אופרטיביות. רצועת הנוער של ערוץ 10 נשארת במקומה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנית הנוער "אקזיט" לא תרד מן המסך ושעת השידור לא תשונה - כך עולה מהדיון המיוחד שערכה היום ועדת הטלוויזיה של הרשות השנייה בעניין התוכנית, ובו לא התקבלו החלטות אופרטיביות. הוועדה קבעה כי בעתיד הקרוב יתקיים דיון שיעסוק בנושא תוכניות הנוער בכללן.

הדיון בתכני "אקזיט" התקיים בעקבות פניות שהגיעו אל נציב תלונות הציבור ברשות, והשתתפו בו נציגי הרשות, נציגי ערוץ 10, פסיכולוגים, סופר הילדים יהודה אטלס ונציגי נוער. YNET מדווח היום כי אטלס אמר בדיון (לאחר שצפה במספר תוכניות): "מהקטעים שראיתי - זה לא שפני הדור כפני הכלב, זה יותר גרוע. אלה דברים שלא ראויים לעלות לאקרן. זה גיבוב מטומטם של שטויות. המנחים חסרי חן, כישרון, הומור ותרבות. הייתי מפטר אותם ואת שולחיהם לאלתר".

העורכת היוצאת של התוכנית, רותי רודנר, אמרה כי "ההומור בתוכנית הוא לא הומור אנגלי מעודן, אלא עם דגש סלפסטיקי. לצד המערכונים הללו יש צד מגזיני שעונה על הצרכים והדרישות של בני הנוער בענייני בידור, תקשורת, צרכנות ועוד. אנחנו גם רואים דבר חשוב בכך שיש תקשורת ישירה מול בני הנוער, ושאנחנו מדברים איתם על הבעיות שמטרידות אותם, והם מקבלים מענה אותנטי בגובה העיניים. ב'אקזיט' יש טאבו, לא מעודדים גזענות, כוחניות, אלימות, שוביניזם, ואנחנו כן מדברים נגד השימוש בסמים ובאלכוהול". בכל הנוגע לתלונות על שפה גסה אמרה רודנר (שאתמול דווח על מינויה לתפקיד מנהלת הפיתוח בקשת) כי "גם במילון אבן שושן החדש מופיות מילים כמו שרמוטה' 'כוסית ו-שמוק".

סמנכ"ל התוכניות של ערוץ 10 גיא זוהר אמר כי אכן "יש קטעים ב'אקזיט' שאני חושב שהם לא ראויים, וננקטו צעדים ברמת העריכה וההגשה בנושאים הללו. אבל זו התוכנית היחידה שפונה לבני נוער בערוץ מסחרי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by