בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת וטלעד לקראת איחוד? 
 
 
מערכת מיקסר

הזכייניות מכחישות, אבל מקורבים טוענים שהמזיוג קרב לראת המכרז החדש על ערוץ 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, מנשה סמירה, קורא למזג בהקדם שתי זכייניות מתוך השלוש של ערוץ 2. סמירה הוציא מכתב בנושא למנכ"לי זכייניות ערוץ 2, "קשת", "רשת" ו"טלעד", ולשר התקשורת, אהוד אולמרט, בו כתב כי "מזה זמן בוחנות זכייניות ערוץ 2 אפשרויות שונות למיזוג ביניהן, בהתאם לתיקון לחוק הרשות-השנייה".

"מהלך כזה הינו מהלך רצוי ביותר שיש לפעול לקידומו במהירות", כותב סמירה. "מיזוג שכזה יאפשר התייעלות וחיסכון, באופן שייטיב עם מצבן הכלכלי של הזכייניות ואף יאפשר הפניית משאבים נוספים לעידוד היצירה המקורית. בנוסף, חלוקת שבוע השידורים בין שני זכיינים בלבד תאפשר ניהול יעיל ונכון יותר מבחינה טלוויזיונית של שבוע השידורים". "מעריב" מדווח כי גורמים ברשות השנייה טוענים שהמכתב יצא בעקבות פניה של הזכייניות (המכחישות, כמובן).

הסבירות הגבוהה היא שלבסוף יאלצו טלעד ורשת להתאחד, מה שיביא למיזוג מצחיק בין זכייניות הנמצאות בבעלות חלקית של "מעריב" ו"ידיעות אחרונות". סמירה הודף את הכחשות הזכייניות ואומר: "אנחנו דוחפים ומבקשים לקדם עניין של מיזוג בין זכייניות ערוץ 2, ואני יכול להבטיח שהן כבר מנהלות מגעים ערים בנושא הזה".

המכרז המחודש על רשיונות השידור לערוץ 2 יפורסם בספטמבר 2004 ותקופת הזיכיון תתחיל בנובמבר 2005. בשלב זה לא ברור אם ייבחר זכיין אחד או שניים, והדבר תלוי בהחלטתו של הממונה על ההגבלים העיסקיים, דרור שטרום, שבשלב זה עדיין לא הכריע בעניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by