בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד 
 
 
תמר גלזרמן

סאוואס פסקילדס יטרלל ב-VOX, פרנק מולר יכניס בצופה ובקוסמונאוט ילכו על קו קווירחניסטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שישי האחרון בצופה, אווירת סבודי
 שישי האחרון בצופה, אווירת סבודי   
תחת הכותרת "THE GREEKS ARE BACK IN TOWN", ייתארח בווקס סאוואס פסקילדס היווני, שמתגורר ופועל בברלין. סאוואס הוציא ב-2003 את אלבומו הראשון, "Galactic Gigolo", והספיק למקסס לפני כן את האוסף של הלייבל קרובל. מהסט המובטח ניתן לצפות לטקנו, האוס, גאראג', אלקטרו-קלאש, דיסקו, Fאנק וכל מיני אחרים. חמישי, החל מחצות, רח' יגע כפיים 2.

במסגרת ליין "הצופה חי" של הצופה יתקיים ערב קטיושס השני, שימשיך לנסות ולהציג את "הסאונד הסוטה של האנדרגראונד הרוסי-ישראלי". יופיעו אנטיוכוס, acoustic berrys, gaop vs. abulele ו-penetrating crankshaft, ויתקלטו קטיושה קיד ודימר. בתכנון: טכנו, גותית, אינדסטריאל. חמישי, החל מחצות, רח' המסגר 66.

הרכב האלקטרו פריג'ד, הכולל את הזמרת ויטה דול ואיש ההפקה אנו-לוג'יק, יקיים את הופעת הבכורה שלו בקוסמונאוט. התוצר אמור לצאת בסגנון תעשייתי עד אייטיזאי, עם חיזוקי דראם ובאס. יעזור - פוינגי. חמישי, 23:00, רח' המחוגה 4.
 
נדב רביד ואמיר אגוזי ייארחו חברים לערב ברוקן ביטס בסופהביט, שישתדל לגעת בכל הז'אנרים האלקטרוניים-שחורים מהיפ-הופ ועד טכנו, וייתן דגש לבייסליינז, לסינקופות ולכל שאר הדברים שאין לכם מושג מה הם אבל נחמד לכם לרקוד. שישי, החל מחצות, רח' שוקן 11.

הקוסמונאוט ייארח את "nue future" למסיבה עם טאץ' קווירחניסטי, שתציע ביזאריות קווירית, פטשיזציה שיקית, פרפורמנס והומור. תמי בן תור תתן את האלקטרו-יידיש פם-קור שלה ותנחה את הערב. האחיות צלילה והדסה באו יעלו קברט אירוטי מתובל בהתייחסויות לשואה ולאבא. רוק סטאר וואנאבי, הירושלמית האלקטרואידית מאק-דאק, ושלישיית אקיטה החשמלית מתל-אביב - יופיעו. עוד בתוכנית: ביצוע דראג לפיצ'ס (אני תמיד חשבתי שפיצ'ס היא ביצוע דראג לפיצ'ס). ינגנו: אליוט ומישל לה היסטריק המזוהים עם הקו, שיחוזקו בגליטבאג מגרמניה וגלן מלונדון. המוסיקה תיהיה בסימן אלקטרו, טקנו וכאלה. שישי, החל מחצות, רח' המחוגה 4.

ומועדון הצופה, שממשיך להסתמן כמקום הכי מגניב לצאת אליו מתחת לגיל 30, ימשיך גם את ליין "האפקט האמריקאי" שלו בעוד אירוח לא אמריקאי בעליל. התקליטן והמפיק הגרמני פרנק מולר, שנודע גם בשם בירושימה, איש לייבל ACID ORANGE שהפך לימים למולר לייבל, יגיע כדי להעניק טכנו גרמני מועדוני שרץ חזק בעולם בכלל וביפן וגרמניה בפרט. את הערב טוקיו יפתח סלאו_ממיקרופיפל ויסגור אבנר מלכה. שישי, החל מחצות, רח' המסגר 66.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by