בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה זה אלפא ועוד גמא? 
 
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר מיררה בבכי כששמעה לראשונה את אלבומה של דלתא גודרום, היציאה הכי טובה מאופרת הסבון האוסטרלית "שכנים" וזמרת עם סיפור קורע במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפעם , בחריגה קטנה ממנהגי, אספר לכם על כוכבת קטנה שאיננה עדיין לוהטת במחוזותינו, אולם מן הרזומה שלה עולה כי בהחלט ישנו בה פוטנציאל שיכול לסחוף בטבעיות את האזור המסוכסך. דלתא גודרם היא זמרת רעננה (עדיין לא בת 20) שנחתה על אוסטרליה בסערה. ידוע כי מי שמלהיבה את אוסטרליה, מלהיבה בדרך כלל גם את בריטניה (בשתי המדינות מכורים ל"שכנים") ומכאן הדרך אלינו קצרה.

כן, אז גם היא התגלתה באופרת הסבון המצליחה "שכנים" (שמא זאת היחידה שיש להם שמה?). בסדרה היא גילמה את דמותה של נינה טאקר, זמרת ביישנית שיש לה קול מדהים, אבל שאינה מצליחה לעשות עמו כלום, משום שהיא סובלת מפחד קהל כרוני. וגם הפסיכולוג שלה לא מצליח לעזור לה. הייתי רוצה קצת להתעכב על הסדרה הזאת ולברר מדוע כל השחקניות שם הופכות לזמרות, ומדוע אף אחד לא מעלה בדעתו לסיים את עלילותיו המגוחכות של רחוב רמזי ולנסות תוכנית על רחוב אוסטרלי אחר.

ההשערה האנתרופולוגית שלי היא ש"שכנים" היא משהו כמו ערוץ הילדים של אוסטרליה; ממסד שפועל כבר שנים רבות , ושכל דוגמנית שנכנסת לתוך הסרט הנע שלו יודעת שהיא מתחילה אולי רק בתור פנים יפות, אבל רוב הסיכויים שהיא תצא משם זמרת.

ולעניינו, אל פליטת "שכנים" הנוכחית. דלתא גודרם (דלתא הוא שמה הפרטי) היא, מסתבר, היציאה הכי טובה שבאה מהסדרה הזו אי פעם. אלבום הבכורה שלה הפך לאחד האלבומים המוצלחים בתולדות המצעד האוסטרלי, שהה במקום הראשון 25 שבועות ומכר יותר ממיליון חתיכות. בטקס פרסי המוסיקה האוסטרלית היא שברה שיא וגרפה 9 פרסים. השיא הקודם, אגב, היה שייך לנטלי אימברוליה, שלקחה 6 פרסים - ותראו איפה היא היום).

דלתא היא ילדה טובה סידני, היא בלונדינית והיא חתיכה, ולעומת האחיות הזנזונות מארצות הברית, שמצטלמות בפוזות לא צנועות או מתחתנות תחת השפעת סמים ואלכוהול בלאס וגאס, דלתא תמיד מקפידה להצטלם כשהיא לבושה למשעי בלוק הרומנטי והנקי, עם פרחים ומלאכים. כאילו שזה לא מספיק, לדיסק שלה מצורפת חבילות מכתביות!

הדיסק שלה מיועד לבנות שבורות לב שאוהבות לנעול את עצמן בחדר בחושך, לשים את "אהבה לנצח 6" ולבכות בקול רם. כעת הן יכולות ומוזמנות לשים את הדיסק של דלתא ולהתחיל לשרבט מכתבי אהבה אבודים על המכתביות (בניחוח עצים קל). ומה לי כי אלכלך, משום ש -קבלו סקופ- אפילו אני בכיתי מהדיסק. כן, גם אני בכיתי מהדיסק של דלתא גודרם. הוא הרבה יותר מרגש מכל הבלדות המתוקות של כל להקות הבנים בעולם יחד, יש לו את הקיטש של סלין דיון עם הקול של מריה קארי והוא מחוזק בעוצמה הסוחפת של ריטה. אם אתם מבינים את הכיוון.

אני מאמינה שכל אחד יכול למצוא לעצמו נושא הזדהות באלבום. החל מחבר שעזב , דרך שיער שלא מסתדר בבוקר ועד אנשים שמעצבנים. קל ופשוט להתחבר לצד המרגש הזה. רק לשים את הדיסק ולהתחיל לבכות.

אולם הסיפור של דלתא גודרם הוא סיפור עם התפתחות מפתיעה בסופו. בחודש אוגוסט השנה אובחנה הדלתונת כחולת סרטן, ופתאום הכול עצר מלכת. הדמות שלה בשכנים "נכתבה החוצה" מהתסריט (שזה, בלשון עדינה, "נעקצה על ידי דבורה טרופית" או "ננשכה על ידי קנגרו ומי יודע אם היא תחלים"), והיא נאלצה להפסיק את ההופעות וקידום הדיסק, להגיד שלום לשיער המדהים שלה ולהיכנס לשורת טיפולים בבית חולים בסידני.

לכן, בעודכם רוכשים את הדיסק של דלתא גודרם (שכאמור, בא עם חבילת מכתביות, וגם עם די.וי.די שעמוס בשני קליפים באריזה נאה מאוד), דעו כי יש עוד כמה דברים שתוכלו לעשות למען החלמתה של דלתא:

ראשית, הפיצו את התספורת הקצוצה כבשורה האופנתית החדשה (ואם לא כמחווה לדלתא גודרם אז לפחות כמחווה לנגה שחר).
 
שנית, ניתן להיכנס לפורום "ברכות ואיחולים" באתר של דלתא ולכתוב לה שיר קצר ומעודד ("I don’t care/ if u lose your hair") וגו'; ושלישית, שילחו מכתב בדואר אוויר למערכת העיתון “The Australian" וביחרו בלדתא לאוסטרלית השנה. מה אכפת לכם, אתם ממילא לא גרים שם, וקצת התערבות בסמלים הלאומיים של מדינות אחרות אף פעם לא הזיקה לאף אחד (חוץ מזה, התחרות כבר הסתיימה).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by