בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תספידו עדיין את האירוויזיון 
 
 בדרך לאירוויזיון האחרון? ד`אור (צילום: ששון תירם)   
 
ניר נון נוה

מקורות יודעי דבר: היוזמה להפוך את האירוויזיון לתחרות כלל עולמית נמצאת עדיין בתחילת דרכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כשבוע פורסם כי תחרות האירוויזיון ה-49, שתתקיים השנה באיסטנבול, תהיה גם האחרונה. על פי הפרסומים החליט איגוד השידור האירופאי לבטל את התחרות האירופאית ולעבור למודל כלל עולמי. הידיעה התבססה על ראיון של הממונה מטעם איגוד השידור האירופי (EBU) על תחרות האירוויזיון, סוונטה שטוקסליוס, לעיתון השוודי "אקספרסן", בו סיפר על הרעיון. שטוקסליוס גם הוסיף כי להערכתו האירוויזיון הקרוב יהיה האחרון שיתקיים במתכונת הנוכחית.

ואולם עדיין מוקדם להספיד את התחרות. למערכת מיקסר נודע כי גורמים רבים, ובהם רשות השידור הישראלית, פנו לאיגוד השידור בשאלות הנוגעות לעתידו של האירוויזיון. תשובת האנשים בחליפות היתה כי אכן עלה רעיון לשנות את אופיו של האירוויזיון, אך שום דבר עדיין לא סגור. בינתיים, על כל פנים, אין אף החלטה בנושא.

יש לציין כי באיגוד השידור מתכננים לקיים בשנה הבאה חגיגות מרשימות לרגל 50 שנות אירוויזיון, כולל ספיישל מיוחד על ההצלחה הגדולה ביותר של התחרות עד כה, להקת אבבא. ההנחה היא כי גם אם יוחלט על תחרות כלל עולמית, שינוי המתכונת יתבצע רק אחרי תחרות ה-50 וחגיגותיה.

באירופה מעריכים כי ההחלטה הסופית תתקבל בחודשים הבאים. אם אכן יוחלט כי התחרות הכלל עולמית תתקיים כבר בשנה הבאה - יוכרז על כך ביום התחרות הקרובה, ה-15 במאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by