בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכי חורג - דודו טופז 
 
 
מערכת מיקסר

"הראשון בבידור" היא התוכנית המובילה בהפרות כללי הרשות השנייה לשנת 2003. בין ההפרות: פרסומות אסורות, התעלמות מפיגועים וביסים לנטלייה אוריירו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"קשת" היא הזכיינית המובילה במספר ההפרות של כללי הרשות השנייה בשנת 2002. התוכנית המובילה בהפרות היא "הראשון בבידור" עם דודו טופז. מנתוני הדו"ח עולה כי הרשות השנייה קנסה את "קשת" בשש דקות פרסום בשל ההפרות בתוכניתו של טופז.

בין חמש הההפרות של דודו, עליהם נקנסה "קשת", צוינו מספר מקרים של פרסומת מוצר אסורה בזמן שידור. מקרה אחר בו עברה "הראשון בבידור" על חוקי הרשות: התוכנית המשיכה בתכניה הרגילים לאחר שידור מבזק חדשות שהודיע על פיגוע - בניגוד להנחיות, המורות על שינוי אופי התוכנית במצבים מסוג זה. כמו כן, זכתה תוכניתו של טופז לשתי התראות שלא חויבו בקנס: אחת על פרסומת מוצר, והשנייה על תקרית הנשיכה הידועה של דודו לכיוונה של הכוכבת נטלייה אוריירו, או כפי שנכתב בדו"ח: "אייטם עם נטליה אוריירו שבמסגרתו פגע וביזה טופז בכבודה של האורחת". סך הכל היו ל"הראשון בבידור" 7 הפרות של כללי הרשות השנייה.

התראה אחת, מעניינת במיוחד, קיבלה הזכיינית "רשת" ששידרה ב"פספוסים" קטע בו צולמה "תמונת תקריב של איבר מינו המזדקר של קטין, תוך ביזויו" - כך על פי מילות הדו"ח.

הזכייניות "רשת" ו"טלעד", לא נקנסו בסופו של דבר בשנת 2002, אולם קיבלו התראות ונזיפות (על חריגה אחת של "טלעד" עומד עדיין דיון במועצת הרשות). הטלוויזיה החינוכית זכתה לקנס של חמש דקות פרסום, וזאת בשל חריגה מזמן הפרסום המותר בשעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by