בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה עם ריאליטי לבחירת כלה לחגי עמיר? 
 
 
דרור נובלמן

דרור נובלמן, אחד מצוות כותבי הטלנובלה אליה נבחנים הצעירים חושקי הפרסום, מפזר מחשבות בעקבות הפרק הראשון של "האודישן הגדול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיד אחרי פתיח שמזכיר את הנעימה מ"קחי אותי שרון", מבצבצת מיכל ינאי. היא מתראיינת, או אולי זה חלק מאודישן שהיא בעצמה עוברת, לא ברור. היא מספרת על חוויות מהעבר, אנקדוטות מסרטים, תובנות לגבי חיי הזוהר. שופכת את הלב. זה מרתק. לתומי חשבתי ש"האודישן הגדול" זו תחרות בין צעירים שחפצים להיות שחקנים. לא העלתי על דעתי שזה בעצם שם אחר לסדרת המציאות הגנוזה של מיכל ינאי. חיכתי בקוצר רוח לוידויים המפורסמים על האורגיות והסמים, אך הם בוששו לבוא. במקומם יצאנו לסיור ברחבי הארץ, יחד עם דיילות יפות שהתהלכו בשווקים של עזה ופיתו תגרנים ועוברי אורח להקריא שורות טקסט לא מנוקד בעליל.

פרסום, פרסום, פרסום. כולם רוצים, כולם צריכים. ב"רייטינג" יכתבו שעשית קניות בטרנינג. ב"פנאי פלוס" יצלמו אותך מסתחבק עם מיקי גבע. ב"לאישה" יזכירו שהסתובבת עם אלמונית בקניון ארנה. לא משנה למה, לא משנה כמה. חייבים להתפרסם. אנחנו דופקות פן עם גוונים בלונד, נראות משהו, הולכות לכבוש את המסך. אנחנו מושחים את השיער בג'ל קשיח, נועצים מלבורו-לייט בפה, הולכים להיות כוכבים.

הפרק הראשון של האודישן הגדול קצת איכזב, אבל זה צפוי. זהו טבעם של פרקים ראשונים. התחרות עדיין לא התחילה, וזו היתה יותר סקירה היסטורית של האודישנים ההמוניים עצמם. מבט חטוף על כל אותם אנשים, והיו הרבה, ששילמו מספר זוזים ובאו להגשים חלום. "זה שבאתי כבר אומר שניצחתי איפשהו" אומר אחד מהם, כעבור כמה דקות הוא מתבשר שהפסיד. איזו ליזי מהצפון חושפת את צפונות ליבה: "למה אני רוצה להיות בטלוויזיה? כי אני רוצה להיות מפורסמת. למה אני רוצה להיות מפורסמת? אה...כי זה טוב".

מונטאג' של פרצופים חולף על פני המרקע, אנשים שמעולם לא האמנת שילכו לאודישן מכל סוג. הנה ההוא מהחדר כושר, הנה ההיא מהפקולטה. המצלמה מלווה את אחד נבחנים, הוא דומה לראובן עובד ועוטה כפייה (אפלייה מתקנת?). אחריו, לשבריר שנייה, נערה קסומה. רק לפני שלושה ימים, באתר הזה ממש, ראיתם איך יוצקים לה מאה ליטר סיליקון בציצי. אני מברך את ערנותם של השופטים. אם היו מקבלים אותה לתחרות, ייתכן ותאוות הפרסום שלה היתה באה על סיפוקה, ולעולם לא היתה פונה לנפח את הציצקה כסמבוסק חם. מצד שני, אולי חבל שלא התקבלה. היינו יכולים לעשות את הניתוח בסדרה.

מיכל מציגה את השופטים ואז מגיע תור הניפויים. אני מנסה להתרשם מהמתחרים, הרי אצטרך להפיח טקסט בפי מישהו מהחבר'ה האלה, אבל אין זמן. התוכנית כמעט מסתיימת. המנופים האחרונים נשלחים אחר כבוד קיבינימט, ונותרים עשרים וארבע פיינליסטים. מי הם, מה הם - אין לדעת. מרוב נינה קוטלר וצדי צרפתי, שכחו להראות אותם. אני מספיק לקלוט בחור משופם (נהדר! אכתוב לו תפקיד של סולטן טורקי), נערה שדומה לג'ניפר אניסטון (יה בייבי! איך לא עשו אותי שופט, איך?! והלא התחננתי) ובחורה ג'ינגית, שבכתובית למרגלותיה כתוב " בת 20. מובטלת" (כשרונית כזאת. רק בת 20 וכבר מובטלת, יש אנשים שמחכים עד גיל העמידה בשביל זה). איה הרודריגו החדש? הצ'ינו המשודרג? התאומים רביזדה של אלפיים וארבע? בקרוב נדע. האם בפרק הבא ינעלו את כולם באיזו וילה על מנת שכולם יוכלו להזדיין וללכת מכות? אפשר רק לקוות. הבוסים שלי ישמחו לשמוע שאני דווקא מרוצה (ההפך, והייתי מצטרף למובטלת הגי'נג'ית).

דרור נובלמן שייך לצוות הכותבים המובחר של "מיכאלה", הטלנובלה העתידית של ערוץ 3
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by