בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרים נגד מחסומים 
 
 
מערכת מיקסר

ארגון "בצלם" הפיק את הגרסה החדשה של השיר "בעיניים פקוחות", במסגרת המחאה נגד מדיניות החנק של צה"ל. הקליפ יופץ לציבור ב-100 אלף עותקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כחודש יצאה לרדיו גרסה חדשה ל"בעיניים פקוחות", שיר של נתן אלתרמן, שביצע במקור אריק איינשטיין. בעיבוד המחודש משתתפים דנה ברגר, דפנה ארמוני, אלברט עמר, דניאל סלומון, דני ליטני ירמי קפלן ויוסי פולק.

אתמול (רביעי) שוחרר הקליפ של השיר, יחד עם הכרזת ארגון "בצלם" כי הוא העומד מאחורי ההפקה המחודשת, במטרה להמחיש את מדיניות החנק בגדה, המבוצעת על ידי מחסומי צה"ל. הקליפ מורכב משילוב של תמונות הזמרים, צילומים תיעודיים מהמחסומים המאויישים שבתוך הגדה ודמות אישה המפסלת פסל של שלושת הקופים.
 
בשבועות הקרובים יחלק "בצלם" 100,000 עותקים של הקליפ לציבור. אריק דוד-דוידוביץ' ומאור קשת, במאי הקליפ, אומרים כי " אנחנו מקווים שבכך, ולו במעט, נצליח לגרום לאנשים לפקוח את העיניים ולהסתכל על המציאות כפי שהיא".

על החשש מנידוי ציבורי אומר השחקן פולק, המשתתף בשיר: "מעט מאוד אמנים בארץ מביעים את דעתם בגלל שטיפות המוח והפחד מזה שהקהל יחרים או ינטוש אותם. אם מישהו לא רוצה לראות אותי בגלל מה שאני חושב, זו זכותו. גם אם יישאר לי קהל של אדם אחד זה בסדר מבחינתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by