בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
א.ב דן - כאן ועכשיו 
 
 
ניר נון נוה

הערב (חמישי) תתקיים בגדה השמאלית הופעת הבכורה של א.ב דן. ממשלת מיקסר תהיה שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב (20:30) יתקיים בגדה השמאלית מופע הבכורה המצופה של א.ב דן, מהיוצרים הסמויים המסעירים במחוזותינו, שהוציא בשנה שעברה את אלבומו, "ארץ ישראל שלי". הערב אמור לכלול הקרנה של מספר סרטים קצרים, שבינהם יבצע א.ב משיריו ולהיטיו (הגדול שבהם הוא כנראה "הנוער על גראס").

- א.ב, מה יקרה הערב?
"לא יודע. יכול רק לשער. מתוכנן ערב סרטים אנרכיסטי בהנחייתי, כשאני מנגן שירים בין הסרטים. מדובר בסרטים קצרים בני 4 עד 25 דקות, שיצרו שלושה במאים שעשו לי קליפים: נפתלי חזקיה, אורי שחורי ואמיר וינגרטן. התפישה של הסרטים היא אנטי מימסדית - כולם עשויים בפשטות, בחצי ריאליזם, ויש בהם ממד של סאטירה. הם פונים לאדם הפשוט בגובה העיניים. נפתלי גם מתכנן לתעד בעצמו את הערב, ונראה מה יצא מזה.

- איך נוצר החיבור לערב שכזה?
"החיבור ביני לבין נפתלי החל עוד בקליפ ששלחנו לתחרות של 951. עשינו אותו בתנאים מינימליים ולקחנו מקום שלישי בתחרות, פרס הקליפ אלטרנטיבי. עשינו גם שני קליפים נוספים שיוצגו בערב: "אצלי בחדר" ו"יום חמסין", ויש גם פרוייקט שאנחנו עוד מנסים למכור לאחד מערוצי הטלוויזיה.

- איך מתקדמות מכירות האלבום שלך?
"אני שואל את אותה שאלה. אמרו לי שהוא נמכר בהיסטריה. משהו כמו 20 עותקים בחצי השנה האחרונה. גם היו שלוש השמעות ברדיו .כולן ברשת ג', בראיון אחד. מתוך ארבעה קליפים רק אחד משודר, בשעות הלילה, בערוץ 24".

- איך זה גורם לך להרגיש?
"דיכאון קיומי. רואה את עצמי כזמר של מסרים, ומאחר שהמסרים מגיעים לקהל כל כך מועט, הם מתמסמסים".

- ומי הקהל שלך ?
"כל קהל. אין אדם פחות טוב או יותר טוב. אין קהל שלא הייתי מסוגל להתחבר אליו. זה הרעיון של שיר כמו 'אצלי בחדר' - לרדת לעם".

- מה אתה מתכנן בהמשך?
"יש פרוייקט שירים של אוסקר וויילד שאתחיל להקליט בקרוב, ועוד כמה פרוייקטים אינסטרומנטליים עם חברים. יש גם זמרת בשם ענבר שמבצעת שני שירים שהלחנתי. פשוט ליצור כאן, אבל השיווק מאוד מאוד קשה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by