בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד 
 
 
תמר גלזרמן

סופשבוע קשה עומד לעבור על כוחותינו: גרין וולווט בגני התערוכה, זד ביאס בסופהביט, סמי די ב-VOX ועוד צריכים להגיד שלום בצופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקליטין והמפיק הברלינאי, סמי די (חצי מהצמד Pantyec), יארגן בווקס את מגוון הקומבינציות המקוריות שלו בגזרות הטכנו וההאוס. בורקסמי הזה יושב על סגנון משלו, וצפוי להיות מעניין. יחממם ויקרר טובי, עם דיפ, אלקטרו וטק האוס. חמישי, החל מחצות, VOX.

השגרירות הבריטית וטופ שופ משתפות פעולה עם הקוסמונאוט למסיבת פוסט-פאנק ואלקטרו-רוק לכבוד הקרנת הסרט הדוקומנטרי "Live Forever", שמתעד את סצנת הבריט-פופ של הניינטיז. אורח מיוחד יהיה התקליטן ברי 7, לשעבר חבר ב"אד אן טו אקס", הרכב אלקטרוניקה ניסיונית לא קלאברית שפעל באנגליה והוציא חמישה אלבומים בשמונה שנות קיומו. ברי 7, שתיקלט גם לפני ההרכב, המשיך בקריירת התיקלוט שלו גם והקים את הלייבל "הורס גלו" לענייני אלקטרו רוק ופוסט פאנק. זהו ביקורו השני בישראל. חמישי, 23:00, קוסמונאוט.

אנשי סינרס, שהביאו בשנה שעברה את ג'וניור ודיגווד, חוברים לטכנואידים של "מורנינג מייהם" ומביאים את קרטיס ג'ונס, הוא הוא גרין וולווט, לארוע קונספטואלי ברוח הבירוקרטיה. וולווט, שכבר הרשים בארץ בעבר, הוא יוצר האוס וטכנו עם פרסונה של רוקסטאר, שלא מתבייש גם לתת קולו בזמר במהלך הסטים, ואף אינו בוחל הופעות לייב פרופר (תחת השם קשמיר). את הסט המהיר שלו ייתן הגרין בביתן 31 א' בגני התערוכה, במסיבה שאמורה לשאוב את השראתה מחיי הפקיד האפרוריים, או משהו כזה. חותמות ענק יסתובבו בין הרוקדים, מזכירות ופקידים עייפים ינועו לפי הקצב ומסכי הענק יקרינו מיצג על עלילותיו של משרד שגלש לאנטרופיה, דהיינו זיונים בין קולגות. את הערב יספתח דיפר ואחריו יתן ד"ר שטרקר סט על שלושה פטיפונים. את הערב יסגור פוינגי. שישי, החל מחצות, ביתן 31 א' בגני התערוכה

הסופהביט מרים את ראשו ומייבא ארצה את גיבור הטו-סטפ זד ביאס, שבאמת לא זקוק ליותר מדי תפאורים. יהיה סבודי-בבי, אפשר לקוות. את הערב יפתח די.ג'יי חומוס, מיוט ובייסיק יסגרו בסט בק 2 בק שינוע מגאראז' לדראם אנ בייס. שישי, החל מחצות, סופהביט.

המסיבה הרביעית בסדרת "האפקט האמריקאי" של הצופה תכיל הפעם את באסטרויד וגילטרבאג, שני נציגים מטוכנאים מקולון גרמניה, מכורתו של לייבל "קומפקט", ועיר שמספקת טכנו נקי, אינטליגנטי וקומפקטי. השניים מקוששים טכנו מינמלי-טראשי מכלים אנלוגיים פרימיטיביים באוורית הקומודור והאטארי, ומבטיחים להקפיץ בקפידה. בגיבוי המקומי יעמדו סלואו-מי וירון סובל. שישי, החל מחצות, הצופה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by