בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מריבות רוקרים ומזון מהיר בסאנדאנס 
 
 
מערכת מיקסר

בפסטיבל סאנדאנס, שנסגר אתמול, קיבלו את מלוא תשומת הלב סרטים על מזון מהיר, קנאת סופרים ומכונות זמן. יש גם פרומואים לצפייה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"פריימר", סרט עצמאי על שני מתעשרי הייטק שמסתבכים עם מכונת זמן, זכה בפרס הראשון בפסטיבל סאנדאנס, שהסתיים אתמול בפארק-סיטי, יוטה. בפרס הסרט הדוקומנטרי זכה "!DIG", סרטה של אונדי טימונר, העוסק בחברות ובאיבה בין סולן ה"בריאן ג'ונסטאון מאסאקר", אנטון ניוקומב, לבין קורטני טיילור, סולן ה"דאנדי וורהולס".

פרס בחירת הקהל הלך ל-"Maria Full of Grace", סרטו דובר ספרדית על בלדרית סמים (במאי: ג'ושוע מארסטון); ובפרס הקהל לדוקמנטרי זכה "Born Into Brothels", שמתעד ילדי זונות בכלכותה. יציאה מעניינת נוספת היא "Supersize Me", דוקומנטרי בה מתעד הבמאי מורגן ספורלוק את ההתדרדרות במצב בריאותו עקב תפריט שמורכב ממקדונלדס בלבד (הסרט זכה בפרס הבימוי). "Down to the Bone", סרטה של דברה גרניק על משפחה שמנסה להגמל מקוק, זכה בפרס הבימוי הדרמטי ובפרסי משחק.

על חבר השופטים נמנו השנה השחקן דניס גלובר, השחקנית מאגי ג'ילנהל, הבמאית לוסי צ'ולדנקו, המפיק טד הופ וצלם הקולנוע פרדריק אלמס. את פרס חופש הדעה קיבל "Repatriatuion", העוסק בקומוניסטים צפון קוריאנים שכלואים בדרום קוריאה.

ערוץ סינמה פריים יקדיש לפסטיבל ערב שידורים במהלכו תשודר תוכנית הסוקרת את הסרטים והאירועים המרכזיים של הפסטיבל , מיד אחריה ישודר טקס הענקת הפרסים אותו הנחו השנה השחקנים זואי דשנל ("בחורה טובה", "העולם שבפנים") וג'ייק גילנהול ("דוני דארקו", "בחורה טובה"). לאחר הטקס ישודר "Mon Idol", שהוקרן בפסטיבל. "Seducing Doctor Lewis", שקיבל את פרס הסרט הבינלאומי חביב הקהל, ישודר במהלך השנה.סינמה פריים, יום שני, ה- 2 בפברואר, החל מ- 20:00.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by