בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קקי קורה 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן לא מצאה את עצמה ב"שיט ליסט", רשימת שונאי ישראל המכובדת שהרכיב אתר "מצדה 2000". מכתב חושני לעורכי הרשימה סידר את העניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה לכם פריט מידע שתוכלו להשתמש בו כדי להרשים בחורים ובחורות במסיבות, ולשדל אותם לשכב איתכם: המרקסיסט החתיך לואי אלתוסר טען שכולנו זקוקים שה"אחר" יגיד לנו מי אנחנו. גורם סמכותי, כמו שוטר או הורה, קורא לנו, ובזה מסמן אותנו כ"אתה כזה" (נניח, "היי, יא הומו") ואנחנו מקבלים את זה כאישור של הזהות שלנו או כמשהו למרוד בו.

סימון ה"אחר" משמש גם כאמצעי לשליטה ולהכפפה. רשימות, למשל, תמיד היו אחת הדרכים החביבות והאפלות לעשות זאת. רשימות שחורות, מרושעות, שמי שרשום בהן נעלם למספר שנים לחדרי חקירות טחובים, או לכל הפחות נחקר בפומבי, מושפל ומאבד את עבודתו וחבריו (אם הוא חי בהוליווד של עידן הסנטור מקארתי, למשל).

לאחרונה נשלחה אליי באימייל רשימה המכונה SHIT list, ואין כאן רמיזה לשיר המשובח של להקת הפאנק-בנות L7, אלא לראשי תיבות של Self Hating Israel Threatening, יהודים שונאי עצמם שבדעותיהם השמאלניות מאיימים על שלום מדינת ישראל. את הרשימה עורכת הקבוצה האנונימית שמנהלת את האתר "מצדה 2000", שבעדינות רבה אפשר לתארו כ"הזוי כמו הרב בא-גד על אסיד".

הזדעזעתי לגלות, שבעוד שכמה מחברותיי הטובות ביותר הן ברשימה, אני אינני שם. נעלבתי, כי ברוח ההסבר של אלתוסר על הצורך להיות מסומנים, הרי גם אני יודעת שאני שמאלנית מסריחה, אבל אני צריכה שאנשים יאשרו לי את זה מסביב באופן תדיר (ואכן, הישראלים הנדיבים מקפידים לסייע לי בכך, אפילו כאן בטוק-בקים). אשר על כן, מיד ישבתי לכתוב להם מכתב, לו צירפתי מספר מכתבותיי:
 
 
"א.ג.נ.,

לפני מספר ימים הועברה אליי בדואר אלקטרוני רשימת ה"שיט" שלכם (אני מתנצלת, אך השנינות שבכפל המשמעות של המילה "חרא" ושל ראשי התיבות "שונאי עצמם המאיימים על ישראל" לא עוברת בתרגום לעברית).

בעוברי על הרשימה, חשתי תחושות שאין דרך אחרת לתארן מלבד זעזוע עמוק. איך יתכן, שיקומו אנשים וישימו עצמם לערוך רשימה של "שונאי ישראל" - וידירו אותי ממנה?!

סבורה אני כי במהלך שנות חיי הקצרות הספקתי לתקוע סכינים בגב האומה ולמצוץ לערבים לא פחות מכל שמאלנית אחרת! השתתפתי בהפגנות שקראו להפסקה המיידית של הכיבוש האלים בשטחים (ויש להניח שמומנו בידי אש"ף), ביצעתי פעולות חבלה במזיד ברכוש צבאי (ועל כך מגיע לי שיירו לא רק ברגליי, אלא גם בראשי, כבכל מדינה מתוקנת), נפגשתי עם ערבים ואף לחצתי את ידיהם והסתחבקתי איתם (חייבים להתחיל עם קצת פור-פליי, אי אפשר ישר למצוץ להם), חציתי את מחסומי צה"ל פעמים רבות אל תוך שטח פלסטין (ואפילו לא במטרה להרביץ לילדים ולזקנות ולעקור עצי זית) וקראתי קריאות בגנות הממשלה והזקפה הלאומית (ביניהן גם הטענה המופרכת כאילו הכיבוש מביא טרור).

אם אין די בכך כדי לשכנע אתכם בטבעי הבוגדני ובשנאה העצמית שפשתה בקרבי, הרי שאני יכולה להצהיר בפניכם בזאת שכתבותיי באתר האינטרנט "מיקסר" עוסקות תדיר בהשמצה ובהכפשה של כל מה שיקר ונפלא בעם היהודי - כמו הגזענות, האלימות, המחסומים, המתנחלים, הקיצוצים בתקציב ועצימת העיניים. את רשימותיי באתר קוראים אנשים רבים, ומכיון שהבוגדנות השמאלנית מדבקת היא, אין ספק שרשומים לזכותי כמה תינוקות שנשבו, שברגעים אלו ממש מסתובבים ושונאים את עצמם בלהט משיחי.

אם להיות כנה איתכם לגמרי (ואני מרגישה שאנחנו כבר חברים, ושאפשר) הרי שאני יכולה לספר לכם שלמעשה, בניגוד לרבים מן הרשומים באתרכם, אני בכלל אינני מוצצת לערבים - כי אם לערביות. פעמים רבות התוודיתי בפומבי על משיכה סוטה זו לנשים, בין השאר באותו אתר אינטרנט ("מיקסר" - באמת שכדאי לכם להציץ, רצים שם קטעים אלף-אלף). מכיון שגם הלסביזם ידוע כמדבק, אין ספק שהדבקתי כמה נערות צעירות ותמימות, שברגעים אלו ממש לוחכות את איברי מינן של נשים אחרות. גם שמאלנית וגם הומואית - אם זה לא מצדיק כיתת יורים, אני לא יודעת מה כן.
 
 
בנוסף, חשוב לציין שהשמאלנות שלי מתבטאת בתבוסתנות ובנמיכות קומה כללית. כך, למשל, ראיתי שאתרכם קרוי על שם מצדה ההיסטורית, עליה אמרו חכמים "שנית מצדה לא תיפול". חשוב לי להבהיר לכם, שאילו היה הדבר תלוי בי, הייתי מעדיפה מיד למסור את גופי לצבא רומי, במקום לעודד התאבדות המונית. אני מעדיפה חיי זימה ובטלה תחת מלכות זרה על פני מוות מלא כבוד בשם העם והמולדת, ומעדיפה את האדם על פני האדמה. סביר להניח שהייתי דופקת את כל המוראל הצבאי במצדה, כי הייתי חומקת מהמחנה בלילות כדי לרעות אחר נשות רומי, ובטח הייתי גוררת כמה יהודיות כשרות עמי.

אני מודה ומתוודה, שאחת הסיבות שאני כותבת לכם היא העובדה שעלעלתי לעומק ברשימה, ומצאתי בה כמה מחברותיי הטובות ביותר (כי כמה מחברותיי הטובות ביותר הן יהודיות ששונאות את עצמן). התחלתי לדאוג, משום שהתבוננות זהירה ושקולה על מצב העניינים במדינת ישראל דהיום מלמדת שאנחנו שוקעים יותר ויותר אל תוך תהום של פאשיזם ואלימות, ואין לי כל צל של ספק שבשלב כלשהו יתחילו לעצור אנשים על סמך אמונותיהם הפוליטיות השמאלניות (כבר עושים את זה, אבל בינתיים רק לערבים, אז זה לא כל כך נורא). במקרה כזה, גובר חששי שאם לא אהיה רשומה ברשימה המקיפה שלכם, תישלל ממני זכות האדם הבסיסית שלי להיעצר יחד עם כל מכריי, ואני אשאר בודדה וגלמודה, בלי כל השמאלנים המסריחים שיהיו קבורים במרתפי חקירות.

ברשותכם, בפראפרזה על שירו של הכומר הפרוטסטנטי מרטין נימולר: 'כשבאו לקחת את אורי אבנרי ואת עמירה הס, אני שתקתי; אחר כך באו לקחת גם את שולמית אלוני ואת עמוס עוז, ואני שתקתי; וכשבאו לקחת את החברות שלי, נשארתי לבד והיה לי משעמם'.

אבל האמת היא, שהטעם האמיתי שיש עימי לפנות אליכם, נובע משפלות הרוח השמאלנית המאוסה שלי. כולי תקווה שהרשימה שלכם איננה סתם רשימה לשם הקנטרנות, אלא שיש מעשים נאים בצידה. סבורה אני שמתנחלות חסונות, לא אלו הפושטיות ממעלה אדומים ומאפרת כי אם הקשוחות ביותר, מתפוח ומחברון, צריכות לשנס מותניים ולהלקות בפומבי את כל היהודים שסרחו. אנחנו נתהלך בשורה ארוכה, עירומים ממותנינו ומעלה, והן יחבטו בנו בקני זרדים שצמחו על קרקע המולדת. ואם זה הולך לקרות, לעזאזל, אני רוצה להיות שם ולקבל את המנה שמגיעה לשמאלנית שובבה שכמוני מידי מתנחלת יפת בלורית.

לטיפולכם המהיר והמסור אודה.

בכבוד רב,
יוענה גונן".

עורכי רשימת הקקי אמנם לא טרחו לענות למכתבי, אך כעבור יומיים שלושה גיליתי את שמי מתנוסס בגאווה באתר, לצד שמותיהם של וודי אלן וג'ודית באטלר. לצד שמי צירפו עורכי האתר את הכינוי "Queer Revolutionary", מהפכנית קווירית, ואני מיד שטתי בדמיוני לסנט פטרבורג של 1902, שם ידידיי המהפכנים ואני ערכנו אורגיות המוניות על אופיום.

כעת מספקת לי הרשימה חומרי אוננות משובחים על מתנחלות חסונות, ואני מעודדת את כל ידידותיי השמאלניות המסריחות לשלוח את שמותיהן לאתר ולדרוש את החלק המגיע להן בחיי הנצח של הדיכוי הפוליטי. אנחנו עוד נהנה יחד במרתפי השב"כ. אתם ממילא לא תשמעו כשיחטפו אותנו, בעיקר אם תגבירו מספיק את הווליום של הטלוויזיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by