בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סירק ישחק בסרט 
 
 
מערכת מיקסר

בוגר פרוייקט Y יככב בהפקה ישראלית-צרפתית. מ. סבהאט: "זאת פריצה בינלאומית ולא רק מקומית, עם כל הכבוד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סירק מ. סבהאט יככב בסרט "לך, תחיה ותיהיה", בהפקת מרק רוזנבאום ובבימוי הבמאי הצרפתי רדו מיכאלאנו - כך דווח באתר Eonline. גם יעל אבקסיס צפויה לככב בהפקה הבינלאומית.

סירק יגלם עולה חדש מאתיופיה שעלה במסגרת "מבצע משה" ומתקבל במשפחה מאמצת. אבקסיס תשחק את אמו המאמצנת של סירק המסתגל לעולם החדש והזר. הצילומים יחלו במרץ, ויתקיימו בישראל ובצרפת.

מ. סבהאט מסר כי הבשורה מרגשת אותו עד דמעות. "ההודעה התקבלה אתמול בערב ובגלל זה לא ישנתי כל הלילה, מרוב התרגשות ומרוב שמחה", אמר לאתר E. "חיכיתי לזה הרבה מאוד זמן ועבדתי קשה בשביל הסרט. זאת פריצה בינלאומית, ולא רק מקומית, עם כל הכבוד".

דומה כי הסירק נמצא בימים אלה בסוג של סטריק ליהוקי - לפני כמה ימים דווח כי מי שנודע בתואר "הפסיכולוג של הווילה" התקבל גם להנחיית "זאפ לראשון" בערוץ 1. על תכניותיו בשדה ההגשה סיפר סירק: " אני מעונין לעשות תוכנית שונה, אני מתכוון להביא לשם את הטוב שבי, את הקוליות והמגניבות שלא באו לידי ביטוי ב'פרויקט Y' ויחד עם זאת להביא גם משהו חינוכי. זה מאוד חשוב לי ואני לא רוצה להיות גימיק".

סירק הרחיב וסיפר כי דחה הצעות רבות אחרות, במיוחד בתחום הנחיית המסיבות. "זאת לא הדרך שלי לגרום לאנשים להשתכר". תן לו בקבוואח!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by