בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - והפעם בטעם כוסאמחשי 
 
 
תמר גלזרמן

ג'וש ווינק באומן 17, האומן 17 בחיפה, פידז בצופה ומרסל בסופהביט. בתיאווזון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'וש ווינק, האיש והאישו, חוזר בחמישי אל מועדון האומן 17 (בירושלים) וצפוי להניף סט שינוע על כל המישורים: מאולד סקול שיקגו האוס ועד טרייבל, לטיני, טכנו.

ווינק הקים את הלייבל שלו, OVUM, ב-1994, והוא חולש עליו יחד עם קינג בריט ומאגד בו כמה וכמה קברניטי האוס וטקנו. אלינו מגיע הווינק, שיחומם על ידי סהר זנגלביץ', בדילוג בין ארצות הברית לאנגליה ואקוודור. בתקופה האחרונה, חוץ מלנגן בכל פינה של הגלובוס, מיקסס ווינק חברים כמו ליידיטרון ודפש מוד, וגם הוציא את התקליט החדש שלו, "20to20". צפוי להיות סבודי.

בחמישי גם נפתח סניף האומן 17 בחיפה - השלוחה הראשונה של המועדון הירושלמי מחוץ לחומות העיר הקדושה. במקום יהיו שני חללים, הגדול בהם מעוצב בצורת אוניה והקטן כלאונג' דרמטי עם ויטראז', ובמסיבת הפציחה החגיגית ינגנו תקליטן בריטי סודי ודי.ג'יי סם מפאנקי פיש. הכתובת: הנביאים 30, שכונת הדר.

הקוסמונאוט מציע לחוגגים הקווירים בהעדפותיהם ו/או בנפשם מסיבת Sex And Violence, שתנסה לאיים לכיוון כל החושים. אבנר מלכה, מישל לה היסטריק, נטעלי ומו-אן (1984) יתקלטו, שלישיית האלקטרו-פופ טרי פוייזן תעניק הופעה ואמנית המיצג רחל לוריא תעלה את "האני פאק דרס", מופע שהוא מעין שיר הלל למגוון השימושים היצירתיים ביותר שניתן למצוא לאוכל. הקו המוסיקלי ינוע בין המקורות האייטיזאיים, איי.סי.אם, אלקטרו-גותיקה וניו-ביט לבין זרזיפי אלקטרו-קלאש. חמישי, החל מחצות.

הסופהביט יארח בשישי את מרסל, אביו של הלייבל ההולנדי Deslin, המתמחה באלבומי אלקטרוניקה ניסיונית, ברוקן ביטס, טכנו ופריקי האוס. מרסל עצמו מתכנן למבקרים ערב של טכנו עמוק, אולד סקול דטרויטי ושיקגואי ובורוקן ביטס. לפני ההולנדי המרקד יעלה יואב ברנשטיין ויסגור אורי ליכטיק. שישי, 23:00.

הצופה יספק בשישי את החמישית במסיבות האפקט האמריקני, הפעם בביקור צרפתי של פידז, אקס חבר בלהקת סקראץ'. פידז, שירים ערב מחווה ל-11 בספטמבר, ישחרר צלילי אלקטרו, היפ הופ וטקנו. לפני האיש יתקלט ורמונט ממיקרופיפל ואחריו יסגור מיוט עם הביסלה דראם אנד בייס. שישי, החל מחצות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by