בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בראל ממשיך לתקוף 
 
 
מערכת מיקסר

מנכ"ל רשות השידור דורש התנצלות מהכתב מיקו הדר לאחר שתיאר את האווירה ברשות השידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל רשות השידור, יוסף בראל, ממשיך לספק כותרות. אתמול שלח בראל מכתב נזיפה חמור לכתב מוקי הדר, המשמש גם כסגן יו"ר ועד העיתונאים של ערוץ 1, בעקבות הופעתו בתוכנית "תיק תקשורת".

בתוכנית דיבר הדר על האווירה הקשה ברשות השידור, לא במעט בשל פעולותיו של בראל. בין השאר דיבר הדר על כך שהרמטכ"ל זומן לתדרוך עיתונאים, אלא שלא כמקובל התקיים התדרוך בבניין ההנהלה ולא בחדר החדשות, ורק מקורבים הוזמנו אליו.

עוזר המנכ"ל לעניינים מיוחדים, עורך-הדין שלומי תוסיה כהן, שלח בתגובה מכתב להדר ובו דרישה להתנצלות פומבית, כמו גם אזהרה כי מדובר בהוצאת לשון הרע. "מעריב מדווח כי בין השאר כתב תוסיה כהן כי "ההנהלה רואה בדברים הנ"ל פגיעה בשמם הטוב של רשות-השידור, המנכ"ל וההנהלה הבכירה ועבירה חמורה על הוראות חוק איסור לשון הרע. אתה נדרש לפרסם ברבים ללא דיחוי הודעת תיקון המכחישה את הדברים שפרסמת".

במכתב תשובה ששלח עורך-דינו של הדר, אופיר טל, נכתב כי "הטענות על פגיעה בשמה הטוב של רשות-השידור, המנכ"ל וההנהלה הבכירה, או על ביצוע'עבירה חמורה' אינן במקומן. לצערנו עולה מהן ריח של ניסיון להשתיק את פעילותו של וועד העובדים. במיוחד לא ברורה התנהגותה של הרשות על רקע השתלחותו חסרת הרסן של מנכ"ל רשות-השידור בעובדי הרשות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by