בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קאם און בארבי/ לטס גו פארטי 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מתמגנט לטמטום ולסקסיות שב"נשואים טריים" מבית MTV, תוכנית ריאליטי הממפה את חייהם הפשוטים של הזמרת ג'סיקה סימפסון ובעלה ניק לאשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'סיקה סימפסון נראית כמו שפנפנת פלייבוי, ובעלה ניק לאשה נראה כמו שחקן פורנו. לה יש קריירת שירה מסוימת, בעיקר עם הלהיט "קראש", ולבעלה ניק יש קריירת שירה מסוימת עוד יותר כחלק מההרכב "98 מעלות". באופן כללי שניהם יפים, בריאים, טיפשים ומתפקדים כפרסומת לאושר. תוכנית הריאליטי "Newlyweds", שעולה הערב (22:30) ב-MTV המקומי, עוקבת אחרי חייהם כזוג צעיר שיש לו הכל חוץ מצרות ושכל.

בפרק אופייני, נוסעים ג'ס וניק לחתונת סבתו של ניק. הסבתא, עתיקה כבדיחת הרשל'ה, תפסה לה חתן בין שולחנות הבינגו והטקס מתרחש בבית-האבות. אופייני טיל, לא? מי לא נסע לסינסינטי כדי להשתתף בחתונה של סבתא שלו? אצל ג'סיקה וניק זה אירוע יום יומי, כי הם חיים בסוג של פריק שואו. בדרך לחתונה מתקשה ג'סיקה לסגור את דלת המוסך שלה. הארוע הזה תופס זמן מסך בריא. הסיבה לכך היא שאלו סוגי ההתמודדות שהגברת סימפסון עוברת במהלך היום שלה. אם תוכניות טלוויזיה אחרות מראות קשיים אמיתיים של דמויות (סיפוביץ' מול האלכוהוליזם, קמילה מול אורן ודיקו), אז העימות הכי קשה שיש לג'סיקה סימפסון הוא מול דלת עקשנית של מוסך, המסרבת לרדת אם לא לוחצים על הכפתור הנכון.

לצפות בזוג הצעיר הזה זה כמו לצפות ב"חיי העשירים והמפורסמים" עם רובין ליץ' (שלאחרונה נצפה כג'מוס בסוואנה האוסטרלית בריאליטי משלו). אנחנו רואים אותם כי אנחנו רוצים לשכב איתם וכי אנחנו רוצים להיות כמוהם ולחיות את החיים שהם חיים. אבל פה בא עוד אלמנט והופך את הסדרה הזאת לכמעט מורכבת - והאלמנט הזה הוא הטמטום המוחלט שמנהל את חייהם של הקן ובארבי האלה. שוטים ארוכים מוקדשים לניק שמושח את בלוריתו בג'ל אורגני ומנהל שיחות רצופות קלישאות מטומטמות בסלולרי. גם ג'סיקה לא פראיירית ומוכיחה כל פעם מחדש שלא בדיוק במעבדה שלה פיצחו את האטום. אחרי כמה בירות היא פורצת בשיהוק אדיר ואחרי שהיא יורדת מרכבת הרים היא מתעקשת, אבל מתקשה לעכל את מהות הכוח הצנטרופוגלי. ניק מצידו מסביר ברצינות תהומית את ההבדלים בין להקה לזמר סולו. "אומן סולו נמצא מקדימה ולוקח על עצמו את כל האחריות", הוא אומר, והפנים שלו לא מסגירות חיוך. ובטח יש שם חיוך. כי האיש הזה לא יכול להיות כל כך טיפש, שטחי וריקני כמו שמציגים אותו.

אולי הוא לא לגמרי משחק תפקיד, ואולי בקטעים שנשארו על רצפת חדר העריכה הוא לא בדיוק משווה בין תפיסת האלוהים של דקארט לזו של בובר, אבל בכל זאת, תנו קצת קרדיט. ההחלטה לצאת טמבלים היא מודעת לגמרי. היא נועדה למשוך את הקהל לתוכנית בפעולת מלקחיים- אנחנו מקנאים בג'ס וניק ורוצים להיות כמוהם, ומצד שני בזים להם וכמעט מרחמים. צחוק בצד, יש לג'ס וניק הרבה יותר ביצים מהרבה כוכבים אחרים, וזה כי הם לקחו על עצמם במודע את תפקיד האידיוט, שמשום מה לא פופולרי בתרבות המודרנית. בפעם הבאה שאתם רואים את התוכנית הדי משעממת הזאת, ומוצאים את עצמכם נמשכים למסך ולא יודעים למה, זכרו: פעולת המלקחיים. בגלל זה אתם שם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by