בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'סטין חשף את השד של ג'נט ג'קסון 
 
 השד, הפיטמה והכיסוי (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

בהופעה של השניים בהפסקת משחק הסופרבול, תלש הטימברלייק חלק מחולצתה של ג'נט ג'קסון וחשף לעולם את דדה - שעוטר בכיסוי פיטמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האקט המתמשך (רויטרס)
 האקט המתמשך (רויטרס)   
היסטריה בארה"ב. כאילו לא הספיקה הנשיקה השערורייתית של בריטני ומדונה בטקס פרסי ה-MTV, כעת עושה ג'סטין טימברלייק את הבלתי יאמן וחשף את השד של ג'נט ג'קסון לעיני כל, ועוד במהלך האירוע השמרני והמקודש מכל - הסופרבול.

כנהוג במשחקי הסופרבול, גם הפעם הפסקת המחצית הוקדשה להופעות פופ גרנדיוזיות. ממש לקראת סיומו של הדואט בין ג'סטין לג'נט, ניגש הטימברלייק לג'קסונית ובשיא האלגנטיות תלש חלק מחולצתה - אקט שחשף את שדה הימני ואת כוכב המתכת שהולבש על פיטמתה.
 
רגע ההכרה (רויטרס)
 רגע ההכרה (רויטרס)   
ההלם היה מוחלט. שניות אחרי שהבזיק הציצי של ג'נט כבו האורות באיצטדיון, והביאו להחשכת המסך במהלך אירוע הרייטינג הגדול בעולם. רשת CBS התנצלה על האירוע, וגם MTV, האחראית על המופע, יצאה בהודעה כי "מדובר בקטע לא מתוכנן, שלא נערכו עליו חזרות. הקטע לא תאם באופן מובהק את תוכן המופע והבידור לו התכוונו".

גם ג'נט וג'סטין טוענים כי מדובר בטעות ובקטע לא מכוון, וכבר שיגרו הצהרות מתנצלות, "אם מישהו נפגע". מנגד, טוענים אנשים שצפו במופע, השניים לא נראו כל כך מופתעים מעצמם, ונראה שהכל היה מתוכנן עד לפרטים האחרונים. יש לציין כי לפני כמה ימים הצהיר הכוריאוגרף של ג'קסון, גיל דולדולאו, כי המופע יכלול "רגעי הלם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by