בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל שוקלת להחרים את האירוויזיון 
 
 
מערכת מיקסר

רשות השידור מתנגדת להחלטה של איגוד השידור האירופי כי ההצבעה בחצי הגמר תימשך שלושה ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה עוד דרך להבטיח שהשנה ישראל לא תתבזה באירוויזיון - פשוט להחרים אותו. רשות השידור שוקלת לוותר על תחרות האירווזיון השנה, וזאת מאחר ואיגוד השידור האירופי החליט כי הליך ההצבעה על המדינות המשתתפות בחצי הגמר יימשך שלושה ימים.

כזכור, השנה יתקיים האירוויזיון בשני חלקים, וזאת לאור מספר המדינות העצום המבקשות להשתתף בתחרות. ביום רביעי, ה-12 במאי, מתוכננת תחרות חצי הגמר בה אמורה ישראל להשתתף, וביום שבת, ה-15 בחודש, יתקיים גמר התחרות.

אלא שברשות השידור לא ממש אהבו את ההחלטה כי ההצבעה בשלב חצי הגמר תמשך במשך שלושה ימים. בהודעת דובר מוסדות רשות השידור, אורן הלמן, נכתב כי "לאחר תכתובת ארוכה בין הנהלת רשות השידור לבין מארגני האירוויזיון, החליטו מארגני תחרות האירוויזיון, שלא על דעתה של הרשות, כי הליך ההצבעה לבחירת השירים שיעלו לגמר תחרות האירוויזיון שתתקיים בטורקיה בחודש מאי, יימשך 3 ימים ויתחיל מייד לאחר חצי הגמר (ביום ד') ויימשך עד יום שבת בצהריים. ברשות השידור מאוד לא מרוצים מההצעה הזו, ואף שוקלים בשל כך את השתתפות ישראל באירוויזיון. הנהלת רשות השידור שלחה מכתב דחוף בנושא זה למארגני התחרות".

הרשות טוענת כי למדינות רבות, ובהן ישראל, אין אפשרות לקיים מערכות יחסי-ציבור, פרסום וקמפיין בקרב מדינות תומכות במסגרת הליך בחירה שכזה, מה גם שהצבעה במשך שלושה ימים תאפשר את הצבעתם של רבים שלא צפו כלל בתחרות. אמנם זו אופציה שקיימת תמיד, גם בתחרות עצמה, שכן אין כל הכרח לצפות בתחרות על מנת להתקשר ולהצביע, אבל שלושה ימים נראה לרשות השידור קצת מוגזם.

הלמן מוסר עוד כי "ישראל מציעה לסיים את הליך ההצבעה מיד עם תום שידור חצי הגמר, ובמידה וקיימת חשיבות לשמור על המתח והזיקה שבין חצי הגמר לבין שלב גמר, מציעה ישראל להכריז על המדינות שעלו לגמר ביום התחרות, יום שבת".

בכל מקרה, עם או בלי אירוויזיון, תחרות המיני קדם של דוד ד'אור תתקיים כמתוכנן ביום חמישי הקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by