בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נינט טייב נגד נתי רביץ 
 
 
מערכת מיקסר

בעוד פחות מחודשיים תחל המלחמה הגדולה: "מיכאלה" מול "השיר שלנו". רשימת הכוכבים הגדולים של שתי הטלנובלות + תחזית על המפסידה הגדולה (רמז: חדשות ערוץ 2)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-14 במרץ מתחילה המלחמה האמיתית בעולם הטלוויזיה הישראלי. חברות הכבלים והלוויין יעלו באותו היום ממש עם התותחים הכבדים שלהן לעונה הקרובה: הטלנובלות המתוקשרות - "מיכאלה" בכבלים מול "השיר שלנו" בלוויין. שתיהן עטורות כוכבים, שתיהן יומיות, שתיהן מושקעות במיליונים.

בימים אלו נשלמות ההכנות לקראת המלחמה הגדולה. הקאסט כבר נבחר והוא כולל שמות נוצצים בשתי הפלטפורמות. "השיר שלנו" כוללת במרכזה את נינט טייב, אליענה בקייר, אפרת בוימולד, חנה לסלאו, עליזה רוזן, טוביה צפיר, יובל אברמוביץ', אביגיל אריאלי ומאיה דגן.

"מיכאלה" תעמיס למסך את אפרת כהן, נתי רביץ, חני נחמיאס, רובי פורת-שובל, דורית לב ארי, סיוון ששון, אלברט אילוז, שרון אלכסנדר, לוסי דובינצ'יק ונבחר/ת אחד/ת מאושר/ת שיצלח את "האודישן הגדול".

בחברות ההתרגשות בשיאה, כמו גם הציפייה למלחמה הגדולה. לראשונה בישראל הכבלים מול הלוויין בזמן אמת, באותו הז'אנר ובאותה השעה. עמיר מאורי, מנכ"ל ICP, אומר ל"מעריב" כי "אני לא יודע מה yes עושים ומתי הם יעלו. אני צריך לעשות את הכי טוב שאני יכול לעשות, להגיע לקהל שאנחנו מעוניינים בו וליצור את הבידול שלנו מול הלוויין. אני לא מזלזל בהם, חלילה, אבל אני אעשה את הדברים הכי טוב שאני יכול, ונראה מי יצליח יותר".

ב"יס" אומרים כי "מעולם לא היתה בישראל דרמה מוזיקלית-יומית. זהו פורמט חדש בכיכובה של נינט טייב וצוות מדהים. כמו תמיד, yes ממציאה את השלב הבא בטלוויזיה ואנחנו שמחים וגאים להגיש ללקוחותינו את הטלוויזיה הטובה ביותר בארץ".

החוששים הגדולים הם דווקא אלו שלא משתתפים במשחק: ערוץ 2 וערוץ 10, שנכנסים לכוננות פגיעה מהותית במהדורות החדשות שלהם, המשודרות במקביל. ממוצע הרייטינג של הפרק האחרון של "משחק החיים" עמד על 10.5 אחוזי צפייה, דבר שהוביל על פי ההערכות לירידה של כארבעה אחוזים ברייטינג של חדשות 2 ושל כשני אחוזים בחדשות 10. טלנובלות מתחרות בכבלים ובלוויין, שישודרו במקביל, צפויות להוביל לנזק גדול עוד יותר לנתחי הצפייה של החדשותיים. היכונו לטלטלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by