בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 1 לא מאמין לרייטינג 
 
 
מערכת מיקסר

ערוץ 1 טוען שהנתונים שמספקת ועדת המידרוג אינם הגיוניים. האם באמת ברבע לשתיים בלילה צפו 9.5 אחוזים מהאוכלוסיה ב"יום טוב"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 1 יוצא במתקפה רבתי נגד נתוני הרייטינג בישראל. בערוץ הראשון לא מקבלים את נתוני ועדת המדרוג, המורים על ירידה דרסטית במספר הצופים בתוכניות הערוץ הממלכתי, ובעיקר בתוכניות האקטואליה. בכירים ברוממה טוענים כי ריבוי תקלות במערכת ה"פיפל מיטר" מובילות לאי דיוקים, לכל הפחות, בנתוני הרייטינג הרשמיים. בערוץ מוסיפים כי לא הגיוני שעל פי נתוני המידרוג סובל הערוץ מירידה דרסטית במספר הנחשפים, בעוד שסקר TGI מורה על ירידה קלה בלבד בצפייה הממלכתית.

נציגי הערוץ דרשו את דו"ח התקלות של מערכת ה"פיפל מיטר", וגילו שבין אוקטובר לינואר נרשמו 10 תקלות טכניות. ברשות השידור טוענים כי מדובר לא רק בתקלות טכניות אלא ב"טעויות מדידה קשות". אחת הדוגמאות שעלו היא נתון שסיפקה המערכת, על פיו במוצ"ש האחרון, ברבע לשתיים בלילה, צפו בערוץ 2 לא פחות מ-9.5 אחוזים מהאוכלוסיה - פשוט אינו הגיוני לדעת רשות השידור.

מנכ"ל ועדת המידרוג, אורן טוקטלי, אמר ל-YNET כי "מדובר בתקלות טכניות בלבד, שלא השפיעו על נתוני הרייטינג". על נתוני "יומטוב", ששודרה במוצ"ש בלילה, אומר טוקטלי כי הם אמנם "מעט חריגים, אבל הגיוניים. דפוס הצפייה לאורך אותו לילה היה בהחלט סביר". ובכל הנוגע להשוואה לנתוני ה-TGI אומר טוקטלי כי "אין מה להשוות בין שתי המערכות, ומי שמשווה ביניהן מראה שהוא לא מבין בנתונים. על ה-TGI משיבים בכתב לאורך תקופה של חצי שנה, שלא רלוונטית לנתוני מדידת הפיפל-מיטר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by