בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שורום זורום זורום רים 
 
 
עדו דב, הזמן הוורוד

אם אתה הומו זה לא אומר שהסקס שלך צריך להיות מסריח: להלן המדריך המלא והידידותי לחוקן ואמנות ניקוי החלחולת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלוהים סטרייט. ואם הוא היה הומו, אז הוא בטח לא הקפיד על היגיינה. אחרת לכו תסבירו את העובדה שנשים זכו בוואגינה לחה, לעומת הגברים, שבשביל חדירות נאלצים להשתמש באותו נקב שיועד בכלל ליציאות. את בעיית הלחות בקומות התחתונות ניתן לפתור היום בכל סוג של לוב ידידותי על בסיס מים, אבל מה לגבי הבעיה הכואבת והגדולה מכולן - הניקיון? אין דבר יותר דוחה בסקס אנאלי מגרורות צואה זדוניות, שמוצאות את דרכן החוצה בדרך ה"לא טבעית" של הסקס מאחור. אולם יש פתרון, ואפילו פתרון הנחשב לבריאותי ובעיקר יסודי - החוקן.

מצער לומר, אבל הומואים פסיבים רבים מדי ימהרו לגלות התלהבות לקראת חדירה מתקרבת, אבל לא יטרחו להכין עצמם לאירוע המיוחל. הם בעצמם נרתעים מלהתעסק בחור התחת שלהם. זה לא הרקטום שבעייתי פה, אלא הקקי. אבל מה לעשות שהחוקן מזקק את כל העניין של הסקס האנאלי והופך אותו להרבה יותר נעים? מדובר במקום קצת מלוכלך, והדרך היחידה לנקותו הינה בתהליך חודרני.

עכשיו יקומו אלה שמסתפקים בהחדרת אצבע במקלחת. ואנחנו אומרים: זה לא מספיק. עלולות להיגרם הפתעות לא נעימות תוך כדי משגל סוער. זה שאנחנו הומואים לא אומר שצריך להיות לנו סקס מסריח (אלא אם כן צואה היא הפטיש שלכם). אי לכך ובהתאם לזאת, קבלו את המדריך המלא למתנקה הלא מנוסה.
 

אתה מורח או שוטף?

במילון הרפואי מוגדר החוקן כהחדרת נוזל אל החלחולת באמצעות שפופרת המוכנסת אל פי הטבעת. ובאופן פשוט: מזרימים מים פושרים אל פי הטבעת, ממתינים כמה שניות ומרוקנים החוצה את כל התכולה. נשמע מלוכלך? תחשבו כמה נקיים מבפנים תהיו אחר כך.

התוצאה, ברוב המקרים, משביעת רצון. כולם יוצאים מרוויחים. טוסיק נקי מאפשר חדירה אנאלית בטוחה, התחושה נעימה, וכשהזין (או כל חפץ דומה לו) נכנס לחור, הוא גם בדרך כלל יודע להעריך את המאמץ ומבקש לחזור לשם.

הראשונים בהיסטוריה שידוע כי עשו חוקן הם ידידינו מדרום, המצרים הקדמונים. במאה ה-16 החלו בני האדם להשתמש בחוקן למטרות ביזאריות, כמו גירוש שדים מנשים סוררות. במאות ה-17 וה-18 קיבל החוקן גושפנקה בחברה המערבית, כשאוזכר באינספור שירים, ספרים, מחזות וציורים. עם התפתחות המדע במאה ה-19, כשהומצאו התרופות המשלשלות הראשונות, הפך החוקן לסוג של טאבו - טאבו שנמשך בעצם עד היום.

שלב א' - הכר את גופך

לדחוף לתחת כל מיני חפצים וחלקי גוף יכול להיות נחמד כשלעצמו, אך ללא הבנת מנגנוני ההגנה של הגוף, נזק עלול להיגרם. פי הטבעת מתוכנן להתכווץ כשהוא בא במגע עם גוף חיצוני ולהתרחב כשיש מגע מתוך הגוף. אם מתמידים בעשיית משהו הנוגד את טבעו של השריר, נרפית המערכת עד כדי אי יכולת סגירת הפתח וצניחת החלחולת החוצה. התחת שלנו הוא בעצם מערכת עצבית הלומדת את הנדרש ממנה (זו הסיבה שאם תיתקלו באנשים עם פיסת עור מבצבצת לה מהחור, תדעו שהם כנראה שיחקו איתו קצת יותר מדי. העניין שכיח במיוחד אצל משתמשי באט-פלאג באופן מסיבי ולא מבוקר).

יתרת המעי, שנקראת חלחולת, היא מעין שק, שקצהו האחד הוא השריר הטבעתי והקצה השני הוא המעי. זוהי תעלה גמישה מאוד, שאמורה לרכז בתוכה את פסולת הגוף עד הפעלת הלחץ לשחרורה כשאנו יושבים בשירותים. גמישות החלחולת כה רבה, עד כדי יכולת החדרת שתי כפות ידיים מאוגרפות לתוכה (פיסט). אלא מה, את החלחולת מקיפה מערכת עצבית-שרירית הבנויה כך, שאם תחוש גוף זר באחת הדפנות הפנימיות, שק החלחולת יתכווץ וישאף לפלוט החוצה את הגוף. וכשזה קורה, קוראים נכבדים, עלול להיווצר מצב מאוד לא נעים.

המעי עטוף מבפנים בפיוניות רגישות מאוד, המחוברות למערכת עצבים א-רציונלית. מערכת עצבים זו מפעילה מערכת שרירים על המעי וגורמת לו להיות בתנועה כל הזמן, כלפי חוץ - לכיוון החלחולת. בכלל, כל מערכת העיכול של גוף האדם בנויה כך שהכיווצים מופנים לכיוון החלחולת. אם נתלה אדם הפוך, מרגליו ונבקש ממנו לבלוע חתיכת לחם, הלחם ייבלע לאורך הוושט, לקיבה והלאה ללא כל בעיה.

אז בעצם אנחנו מעוניינים לעשות חוקן; להכניס משהו מבחוץ לתוך מערכת שהפעולה שלה מכוונת כל הזמן לתנועה בכיוון ההפוך, החוצה. נחמד ומרגש, רק בבקשה לא לעשות זאת הרבה פעמים בפרק זמן קצר.

ד"ר אלון פיקרסקי, מומחה לכירורגיה כללית וכירורגיה קולורקטלית, מסביר כי על-מנת להשיג תוצאות מקסימליות כשעושים חוקן למטרת ניקוי, מומלץ להחזיק את המים בתוך הגוף ככל שניתן, לפי הנוחות האישית. אתם יכולים לשבת, לעמוד או לשכב - פשוט להחזיק את המים בתוך הגוף ואז לשחרר הכל.

- האם יש סיכוי שריבוי חוקנים יגרום לפגיעה בחוזק של השריר הטבעתי ואולי אפילו לנפילת מעיים החוצה?
"חוקן למטרת ניקוי אינו פוגע בחוזק השריר, אולם אם עושים זאת בצורה לא מבוקרת ומכניסים כמות גדולה מדי של מים, עלול נפח הרקטום להתרחב וזה לא טוב. בעלי רקטום מורחב מתקשים לעשות את צורכיהם בצורה נורמלית. כאשר מבצעים חוקן עם מים, לא נגרם כל נזק למערכת העיכול. פשוט צריך לא להגזים עם כמות המים שמחדירים לגוף. ניתן לבצע חוקן מדי יום ללא שום חשש".

- מהו התוקף של החוקן?
"זה תלוי כמובן בהרגלי היציאות של האדם. הרגלי היציאות הנורמליים נעים בין שלוש לארבע פעמים ביום לפעמיים בשבוע. מי שמתרוקן בשירותים פעם ביום לפחות ועושה חוקן, יכול להיות רגוע שהאזור יהיה נקי עד 14 שעות לאחר מכן".

- יש הבדל אם מחדירים מים קרים, פושרים או חמימים?
"כמו חום הגוף, הטמפרטורה של הרקטום היא בממוצע 36.6 מעלות. זאת הטמפרטורה הנסבלת. אם מחדירים מים חמים או קרים, הגוף כמובן מרגיש זאת. טמפרטורת המים לא משפיעה על אפקטיביות החוקן, אולם יש כמובן להיזהר ולא להחדיר מים חמים מדי או קרים מדי, וזאת בשביל למנוע כוויות חום או קור בגוף. הטמפרטורה המומלצת והנוחה ביותר היא 36 מעלות".

- ישנם אנשים המחדירים לעצמם משקאות מסוגים שונים, כמו אלכוהול או קפה, על מנת ליהנות מהאפקט החזק של ספיגת החומר בגוף. עד כמה זה מסוכן?
"פה מתחילה הבעיה, וצריך לשמור על כלל ברור: לא מחדירים שום נוזל שאינו מים! הספיגה מהרירית של הרקטום היא גבוהה מאוד. זה כמו להזריק חומר ישירות לדם. כאשר מחדירים אלכוהול, הוא מגיע ישירות לזרם הדם ויכול להיגרם נזק רב ואפילו מוות. אישית אני יודע על חולה שבטעות עשו לה חוקן עם אלכוהול, והיא נפטרה מהרעלת אלכוהול".
 
מתוך גלופה גרמנית מהמאה ה-16
 מתוך גלופה גרמנית מהמאה ה-16   
שלב ב' - איך עושים את זה?

אחרי שאנחנו יודעים מה מותר ומה אסור, הגיע הזמן שנלמד איך עושים את החוקן עצמו. בבתי מרקחת ניתן לרכוש במחיר השווה לכל נפש ערכות חוקן חד ורב פעמיות ולפעול לפי הוראות היצרן. זאת, כמובן, הדרך הבטוחה והעדיפה ביותר לביצוע חוקן עצמי לצורך ניקוי.

בעלי ניסיון וכאלה שמכירים את המבנה האנטומי של עצמם יכולים לחסוך כמה שקלים ולהשתמש בצינור הדוש שבמקלחת. אופן הפעולה די פשוט. מפרקים את האפרכסת, משמנים מעט את אזור פי הטבעת כדי למנוע פגיעות בעור, מצמידים את פי הצינור המחבר אל פי הטבעת ומזרימים באטיות זרם מים פושרים מספר שניות. לא צריך לפוצץ את הבטן! חבר'ה, אנחנו חיים בישראל ולא בגרמניה - הבולבולים של ארץ הקודש לא מצריכים ניקוי עד הוושט.

כמו בתשדירי החורף של העמותה למלחמה בתאונות הדרכים, תספרו "21...22....23", ואז - הופלה, להוציא הכל באסלת השירותים הקרובה. מומלץ לבצע את ההתנקות לפחות פעמיים-שלוש באותו סדר. אם אתם לא בטוחים וסבורים שעדיין יש מה לנקות, חזרו על הפעולה עוד פעם או פעמיים. כל העניין לא אמור לקחת יותר ממספר דקות.

מי שרוצה להתמקצע ולא מעוניין באלתורים ביתיים, מוזמן לרכוש בסקסי שופמתקן שטיפה אנאלי (שמונים שקל). המתקן עשוי מראש פלסטיק המורכב על צינור הרחצה באמבטיה. בראש הפלסטיק ישנם ארבעה חורים שדרכם יוצאים המים. את הצינור מחדירים בעדינות לפי הטבעת, מפעילים את הברז, ממלאים במים ומשחררים. אחרי מספר לא רב של פעמים מבטיח היצרן שתהיו נקיים ומוכנים. המוצר מגיע בצבע שחור או שקוף ומזכיר בצורתו ויברטור נשי.

ניתן לבצע חוקן בצורה הרבה יותר יסודית בתנוחות שונות. מדריכי חוקן שונים באינטרנט ממליצים לחזור על הפעולה חמש פעמים, ולהמתין עד רבע שעה בין סשן לסשן כשהמים בתוך הגוף. במקרה זה כל הטקס מתארך ואף יכול לתסכל. לרוב, אם בפעם השלישית יוצאים מים נקיים, אפשר להרגיש מספיק בטוחים ולהתכונן לקראת פישוק רגליים וחדירה משובחת.
 
 

מכורים לחוקן

אוהבים לעשות חוקן ומתגרים מכך מינית? בעגה המקצועית אתם נקראים קליסמפילים, תופעה שתופסת לגבי סטרייטים לא מעטים, כך מדווחת הספרות המקצועית בנושא. וכן, יש לא מעט הומואים שחוקן הוא מבחינתם כבר מזמן לא רק השלב שלקראת הזיון הגדול, אלא העניין המרכזי שתופס חלק משמעותי מפרקטיקת הסקס שלהם. אז מה הפלא שיש חוקרים וסקסולוגים שרואים בחוקן סוג של אוננות אנלית? זה מתחבר למה שרבים כבר יודעים: שהדרך לאורגזמה הגברית עוברת דרך הרקטום והערמונית.

ולנתונים היבשים. בנות, שימו לב! מחקר שנערך בבריטניה קבע כי ביחסים לסביים החדירה האנאלית הובילה 11 מתוך 14 זוגות לאורגזמות, מתוכן שלוש מולטי-אורגזמות. אצל גברים התברר שהאורגזמות משתפרות בזכות הלחץ שמופעל על בלוטת הערמונית תוך כדי אקט החדירה. אם כך, מה רע בהחדרת נוזל שבאופן יציאתו מהגוף גורם לתחושת צמרמורת נעימה?

אייל, פסיבי גאה בתחילת שנות השלושים, ביצע לראשונה חוקן לפני חמש שנים כשהחל לצאת עם בן זוגו לשעבר, בעל איבר מרשים הנושק ל-23 ס"מ עסיסיים.

- מי לימד אותך לעשות חוקן?
"אף אחד. נכנסתי למקלחת, הצמדתי את האפרכסת של צינור הדוש לחור ונתתי לזרם המים להיכנס. בהתחלה הרגשתי צמרמורת לא נעימה בכל הגוף ולא ממש ידעתי אם אני עושה זאת נכון. בשיעורי חינוך מיני בבית הספר לא העלו אף פעם את הנושא, וגם לא היה לי נעים לשאול אף חבר פסיבי. נאלצתי ללמוד לעשות זאת לבד באמצעות ניסוי וטעייה, וגיליתי להפתעתי שלא מדובר במשהו מסובך".

- התביישת?
"בהתחלה נורא התביישתי להודות שאני עושה חוקן לפני סקס. העדפתי לתת לפרטנרים שלי את התחושה שאני נקי טבעי. היום כשאני חושב על זה, לא ברור לי מה הבושה הגדולה. אנשים מגלחים את שיער הערווה שלהם בשביל להיראות נקיים ואסתטיים, וכשזה קשור לתחת שלהם הם פתאום מתביישים. הפחד הראשוני שלי היה שגם אחרי החוקן תהיה תאונה לא נעימה תוך כדי הזיון. התברר שבמקרה שלי, החוקן די יעיל גם אחרי שמונה שעות. אני לא אגיד שלא היו לי זיונים ספונטניים שלפניהם לא עשיתי חוקן, אבל למזלי עד היום לא היתה פאשלה".

- יש לך טיפים למתחקן מתחיל?
"אם מזדיינים זמן קצר אחרי שמסיימים לעשות את החוקן, המקום מאוד רגיש והחדירה עלולה לכאוב יותר. שום חומר סיכה, אפילו מהמשובחים ביותר, לא ממש פותר את בעיית הלחלוחיות. צריך לחכות לפחות חצי שעה אחרי החוקן לפני שנכנסים עם מישהו למיטה. שאלתי פעם פרוקטולוג מדוע דווקא כשהמקום נקי אני מרגיש כאב. הסתבר לי שהחוקן לא מוציא רק את כל הטינופת שהצטברה, אלא גם את הלחלוחית הטבעית שנמצאת שם. כתוצאה מכך האזור מגורה, יבש ובעיקר רגיש יותר".

- אם כך, זה מגביר את הסיכוי להידבק באיידס?
"לא משנה מה אני עושה או עם מי, אני תמיד משתמש בקונדום. בכל מקרה, עם או בלי חוקן, החדירה פוצעת נימי דם, ולכן החוקן לאו דווקא מגביר או מקטין את הסיכויים להידבק. זה פשוט עניין של נוחות והנאה".

עוזי, בניגוד לאייל, הוא אקטיבי. הוא אישית עושה חוקן לעתים נדירות "למטרת ניקוי", לטענתו. אולם לא פעם יצא שהוא נכנס למיטה עם מישהו שלא טרח להתכונן, והתאונה הריחנית הגיעה מהר מאוד: "זה בא תמיד בהפתעה. תוך כדי הזיון פתאום ריח חריף עוטף את החדר. זה ממש מוריד את כל החשק המיני. לצערי הרב, זה קרה לא פעם. אנשים נטולי מודעות לניקיון, סקסיים ככל שיהיו, לא רצויים במיטה שלי. יצא שנדלקתי על מישהו חמוד במועדון, ואחד מחברי טרח לעדכן אותי שהם היו במיטה והזין שלו יצא מצופה. מאותו רגע הבן אדם נפסל. לפני כמה ימים היה אצלי מישהו שהכרתי בגן, הגענו אלי הביתה והעניינים התחילו להתחמם. כשהחלה החדירה, קלטתי שהוא לא נקי".

- ומה עשית?
"עצרתי הכל. אמרתי לו באופן הכי חיובי: 'תשמע, בשביל שנמשיך, נראה לי מאוד במקום שתלך להתנקות'. הוא חשב קצת ובסופו של דבר הסכים איתי. נתתי לו מגבת ושלחתי אותו למקלחת. אחרי כמה דקות הוא חזר וגם נשאר לישון".
 

תדריך בטיחות

איור של לודוויג ורטומנס משנת 1506
 איור של לודוויג ורטומנס משנת 1506   
חובבי הסאדו-מאזו מצאו עניין משלהם בחוקן ואף שכללו אותו עם השנים. האמת, זה די מתבקש. מה יותר טבעי לאדון אכזר מאשר להכריח את השפוט שלו להחזיק חזק בפנים עד שיקבל פקודה להתרוקן? הנה לכם שליטה אנאלית מושלמת. האינטרנט עמוס באתרי הדרכה לחובבי הז'אנר. פעולת החוקן עצמה לא אמורה לגרום כאב, אבל היא בהחלט מעניקה מרחב גדול לשליטה והשפלה. בין אם אתם בעניין של שליטה, סתם חובבי משחקי מים או פשוט בעניין של להתנקות ביסודיות ייקית, חשוב שתיקחו בחשבון כמה הוראות אזהרה.

- כמה ליטרים?
אסור, פשוט אסור להרחיב סתם כך את החלחולת. טכנית אפשר לדחוף מספר ליטרים בחוקן אחד, אך זה לא מקובל. לכל אדם מבנה אנטומי ויכולת ספיגה משלו. ליטר עד ליטר וחצי של מים פושרים, לא חמים מדי ולא קרים מדי. בשום פנים ואופן אין להשתמש בנוזלים מוגזים או המכילים חומרים אחרים. רק מים! ניתן למהול את המים בחומר חיטוי סבוני, שאותו יש לרכוש בבית מרקחת. מתפדחים? גשו אל הרוקח ותגידו לו שזה בשביל סבא שלכם. חומר חיטוי זה הינו תוסף למים והוא מונע פטריות וזיהומים. כמו כן חובה לשלוט בזרם המים. לאט לאט. לא צריך למהר לשום מקום. ברגע שהזרם מהיר, הגוף כמעט מיד יפלוט החוצה כל מה שנכנס.

- תזונה נכונה
כדי למנוע ככל האפשר איכסות או תאונות אחרות, מומלץ למחוקן לא לאכול מוצרי חלב כ-72 שעות לפני האקט. במוצרי חלב ישנם חיידקים אשר אולי בריאים לגוף, אך הפסולת שלהם בצואה אינה בריאה בכלל. יש להרבות באכילת ירקות ותאית, שיתרמו לצואה רכה וזורמת, להנאת כולם.

- טיפ קטן וחשוב לסיום
היעזרו בבעל ניסיון, אפילו כצופה וכמנחה בתהליך כזה, מהסיבה הפשוטה שלו בוודאי יש יותר רגישות לגבי שפת הגוף בכל הקשור להתעסקות עם פי הטבעת. התערבות פולשנית, ואפילו כזו שנראית תמימה כמו זו, עלולה להיגמר באסון.

(תודה לפורום "על אדונים ומשרתים" באתר www.heberotic.co.il על עזרתו האדיבה).
 

לעצלנים ולממהרים (כללי יסוד בהיגיינה לחמקני חוקן)

אנחנו יודעים, לא תמיד אפשר לעשות חוקן, וגם אם אתם נקיים רוב הזמן, תמיד יש הפעם ההיא שאי אפשר להספיק, כשהזיון הוא ספונטני. מה עושים אז? הנה כמה כללי בסיס לניקיון אלמנטרי ולמניעת תאונות מביכות, שיבריחו גם הבחור הכי מדליק בעיר.

1. לעולם אל תיכנסו להרפתקה אנאלית אם יש לכם ברדק בבטן (שלשולים וכולי). אותו כנ"ל תופס לגבי מפגשים חודרניים מיד לאחר יציאה פרודוקטיבית. חוקן לא יעזור כאן. האזור מגורה, ושאריות הפליטה מבקשות לצאת לחופשי. פאלוס חודרני עלול לעזור להן לעשות את זה ישר על הכרית. בקיצור, תתאפקו קצת, או שתצדיקו את תואר הוורסטילי שלכם ותהפכו לאקטיבים לשעה.

2. אם אין לכם ברירה ואין שום אפשרות למסע נקיונות יסודי כמו זה שמתואר בכתבה, לפחות אל תיכנסו למיטה בלי שטיפה. זה כבר המינימום ההכרחי. אין שום סיבה שמישהו ישחק לכם שם למטה באצבע רק כדי לחוש בגרגר סורר. גם שטיפה מאולתרת יכולה להיות יסודית. מתחילים מבחוץ, מוסיפים אצבע או שתיים עמוסות בסבון. זה לא ימנע פדיחה אם הדייט שלכם הוא מצויד ועבה, אבל לפחות תהיה לכם סיבה לשמור על אופטימיות.

3. שמרו צמוד למיטה פח אשפה קטנטן וחפיסת מגבונים לחים. כך, אם הפדיחה אכן תגיע, תוכלו לנהוג בנונשלנטיות (במקום לרוץ בדרמטיות לאמבטיה), להסיר את הקונדום בעזרת המגבון הלח ולטמון אותו בפח. אפשר אולי עדיין להציל את העניין, או פשוט לעבור למשחקים שאינם כוללים חדירה אליכם.

4. מתעקשים להמשיך? צאו לבדיקת ביניים, ונסו להעריך אם מדובר במשבר הניתן לפתרון בשטיפה זריזה, או שמא נפתחו ארובות השמים. המלצה שלנו: ותרו. לא צריך להיות חזירים. אתם מסתכנים בתאונה סדרתית, והיא כבר באמת עלולה להיות בלתי הפיכה. אפשר לוותר על החדירה.
 

חוקן באינטרנט

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by