בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איך למנוע ציצים ובולבולים בטקס הגראמי 
 
 
מערכת מיקסר

CBS עובדת על מערכת השהייה חדשה שתאפשר לצנזר חומרים אסורים בזמן אמת. ברשת גם שוקלים למנוע את השתתפותם של ג'נט ג'קסון וג'סטין טימברלייק בטקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסערה סביב מופע השד של ג'נט ג'קסון וג'סטין טימברלייק לא שוכחת. חקירה פדראלית נפתחה בעניין, ובמידה ויוכרע כי מדובר בעבירה פלילית צפויה רשת CBS, ששידרה את משחק הסופרבול שבמחציתו הופיעו צמד המופקרים, לשלם קנס של 27,500 דולר עבור כל תחנה שהעבירה את השידור שלה. מאחר ומדובר במאות תחנות הקשורות לרשת, הקנס עלול לצמוח לסכום של מיליוני דולרים.

ברשת נרשמת כעת תכונה לקראת טקס הגראמי, אותו תשדר ביום ראשון. על מנת למנוע חזרה של מקרים דומים, מחפשים ברשת חלופות שיבטיחו כי ציץ חצוף או זרג תועה לא ימצאו את דרכם אל מיליוני בתים משתאים ברחבי העולם. הפיתרון הטכני מתמצה בהשהיית השידור הישיר של הטקס - כך שאם מי מהמשתתפים יחליט שוב לבצע מעשה נועז, ניתן יהיה לצנזר אותו.

CBS נהגה עד כה בהשהייה של כחמש שניות בשידורים ישירים, במטרה לצנזר קללות שונות ופה ג'ורה (בסגנון אמינם לפני שנתיים). כעת שוקדים ברשת על הארכת ההשהייה, וחושבים על אמצעים שיהיו יותר "ידידותיים" מהחשכת המסך, במקרה שאסון אקסביציוניסטי אכן יקרה בשנית.

ב-CBS אומרים גם כי הם עדיין שוקלים את הופעתם של מחוללי הסנסציה בגראמי עצמו, וייתכן כי ימנעו מהשניים להופיע בגראמי. טימברלייק מתכנן להופיע בטקס, והג'קסונית מתוכננת להגיש פרס - אז צפו פגיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by