בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - ללא חשש ערלה ושביעית 
 
 
אחי רז

הופעת אורח של אחי רז, שמתכונן לקראת MU בווקס, פרנק מולר בצופה, מיוט ובייסיק בסופהביט וחורחה חרמיליו ב-TLV

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיקר דברים טובים קורים פה לאחרונה. אחרי שבשבוע שעבר ניצח די-ג'יי פידז בצופה המפוצץ לחלוטין על המסיבה הגדולה הראשונה של 2004, יצטרך הערב מוריס פולטון להצדיק את כל הסופרלטיבים שהודבקו לו כדי להמשיך את המומנטום כראוי.

פולטון - שנולד בבולטימור, עשה את רוב הקריירה שלו בניו-יורק ובשנים האחרונות ממוקם בשפילד, אנגליה - יגיע לווקס המתפתח עם החצי השני שלו, לחיים ולצמד MU, הזמרת היפנית מוטסומי קנאמורי. השניים הוציאו בשנה שעברה בלייבל הנכון "אאוטפוט" את "Afro Finger And Gel", אלבום אלקטרו-פאנק Fאנקי, מאוד צבעוני וקיצוני למדי, עם מלוא החופן צלילי הארדקור וצווחות מקפיאות דם באנגלית-יפנית אבל גם הרבה מאוד פאן טהור. מסוג הדברים שאתה או שונא מהשורש או מאוהב בו לגמרי.

כמי שנמצא קרוב מאוד לאסכולה השנייה, ברור לי שאסור לכם להחמיץ את הביקור של השניים. לראות את הדבר הזה קורם עור וגידים על הבמה אמור להיות משהו משהו, ואני לא מצליח לדמיין לעצמי מצב של כישלון. מה כבר יכול להיכשל בפאנק? כמו שמעיד המוריס, "עשינו את התקליט הזה לעצמנו. היה פשוט מאוד כיף לעשות איזה קטע או שניים אחרי כמה ג'וינטים".

אחרי ההופעה המשותפת ייתן פולטון סט שלבטח ימשיך את החגיגה עם הרבה פאנק-Fאנק, האיזורים שהוא מסתובב בהם לאחרונה, והרבה מאוד שמח בניחוח הגאראג'. האם מוריס שלנו יבוא גם הוא? לאללה הפתרונים. יפתח ויסגור – טובי.

יום המחרת, שישי בצופה, צפוי להיות חם גם הוא, אם לא יותר. הטכנואיד הגרמני העסיסי פרנק מולר יחזור לאחר פגרה בת שלושה שבועות בלבד, על רקע ההצלחה ההיסטרית, כך מספרים, של ביקורו האחרון. מולר, הידוע גם כבירושימה, פועל כבר מתחילת שנות התשעים בסצינה האלקטרונית של ברלין וצפוי להמטיר טכנו, אלקטרו ואסיד כיד המלך על הקהל הארטיסטי שפוקד את המועדון. בנוסף ינגנו גם אבנר מלכה, עם סט ספיישל מהאייטיז, ויואב גולדשטיין.

בסופהביט מסתדרים על סופשבוע ללא אורחים מחו"ל, אבל אין בכך כדי לרמוז על הורדת הילוך כלל וכלל. היום, חמישי, ימשיכו בריין-דד וטומי ג'י לנסות וללמדנו 2-סטפ מה הוא, אחרי ביקורו המחכים של זד ביאס הלונדוני לפני שבועיים. מחר, שישי, ערב פאנקשיין עם מיוט (שסגר הכי מעולה בצופה לפני שבוע), בייסיק ופייס, שיחבטו בג'אנגליסטים המקומיים עם כל מה שהוא דראם נ' בייס.

את ה-TLV יאכלס ביום חמישי חורחה חרמילו, הידוע גם כדי-ג'יי לייס, או כחצי הצמד הניו-יורקי Who Da Funk. השניים הביאו לנו לפני שנתיים את הלהיט "Shiny Disco Balls", וקצת אח"כ גם את "Sting Me Red" הגדול כמעט באותה מידה, ואפשר לצפות לערב של האוס שמח ויעיל לרווחת החוגגים. יפתח הרזידנט שלומי זידן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by