בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צופי אקזיט מורדים 
 
 
ניר נון נוה

בעקבות הכוונה לקצר את התוכנית בשעה ולשלב בתוכה את "המורדים", מתארגנים צופי אקזיט למחאה. ערוץ 10: מדובר בשידרוג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 10 מתכנן לבצע שינויים ברצועת הנוער שלו, ולשלב את סדרת "המורדים" בתוך רצועת "אקזיט" הקיימת. על פי הפרסומים, בערוץ 10 מעוניינים להעמיק את חדירת רצועת הנוער בין 15:00 ל-17:00 (שמגיעה לכשלושה אחוזי רייטינג בממוצע). הכוונה היא לשלב את שידור הסדרה "המורדים" ברצועת הנוער, ולשדר את הרצועה במשך שישה ימים בשבוע - אלא שבכך תתקצר "אקזיט" בשעה.

על פי התוכנית, הרצועה היומית תיפתח בחצי שעת "אקזיט", תמשיך בפרק של "המורדים" ותסתיים בחצי שעה נוספת של "אקזיט". אלא שחלק צופי "אקזיט" הנאמנים לא מוכנים לקבל את רוע הגזרה - למערכת מיקסר נודע כי קבוצה של צופי התוכנית מתארגנת להביע את מחאתה, ומנסה למנוע את קיצורה של התוכנית.

במכתב המופץ בקרב המעריצים נכתב: "אקזיט, שהיום משודרת בין השעות 15:00-17:00, תשודר כעת בשיטת הסנדוויץ, בתור 'רצועת נוער' לתוכנית 'המורדים'. אנו, צופי אקזיט, לא נסכים להחלטת ערוץ 10 להפוך את אקזיט ביחד עם המורדים 'לרצועת נוער', ובכך להפוך לאולפן ערוץ הילדים". הקבוצה מתארגנת להביע את מחאתה בכל דרך אפשרית, כולל הצפת ערוץ 10 בטלפונים, אימיילים ופקסים, ואולי אפילו להרים הפגנה מול האולפנים.

"אנו שמחים לשמוע שקהל הצופים האדוק שלנו נאמן לתוכנית ושאכפת לו מאוד", אמר עורך "אקזיט", גל רז, למיקסר. "הצופים שלנו יכולים לסמוך עלינו שאם עד עכשיו הם נהנו - מעכשיו הם יהנו עוד יותר. התוכנית עומדת להשתנות בצורה דראסטית, שינוי שיהיה לטובת הצופים ולטובת 'אקזיט'. החיבור בין 'אקזיט' ל'מורדים' הוא חיבור שיכול להביא רק תוצאות טובות. 'אקזיט' תמשיך לדבוק בקו המרדני וחסר הגבולות שלה. ואני רוצה גם להרגיע את כל החוששים - בזמן השידור של אקזיט אנחנו נמשיך עם התוכנית כמו היום, עם שיפורים. כל החששות שנעסוק רק ב'מורדים' במהלך המחצית הראשונה של התוכנית - אין להם ביסוס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by