בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטרוסקסוערס 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מודאג מכך שהצל נוהר אחר עדת הגברים החדשים בצ'כונה ועושה פרסומות למכונים להסרת שיער

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסוף השבוע האחרון נדהמתי לראות את הצל של סאבלימינל ב"ידיעות אחרונות". הוא לא הופיע במדור המוסיקה, ולהפתעתי גם לא במדור הפלילים. היה זה במודעה. והמודעה לא היתה לשוקו קרלו, אלא ל"ד"ר סנטר". הבנתי שהוא עבר טיפול קוסמטי כלשהו, וחשדתי שהוא סוף סוף עבר את ניתוח הקטנת השדיים המיוחל, אבל גם פה התבדיתי. ליד התמונה המאיימת-משהו, בה הוא מניף את ידיו התוקפניות אל על, אמר הכיתוב, "הצל - מסאבלימינל והצל הסרת שיער בלייזר".

בשניה אחת הפך הצילום המאיים לתמונה חמודה בה הצל מניף ידיו כפרפר הרוצה לצאת אל החופש; כאילו אומר הוא, "די להיות גולם, גם בגופי המוצק הומה נפש פיוטית. לעזאזל, סיפרתי להורים ועכשיו גם לאומה כולה. תנו לי לצאת משיעבוד ולתת דרור. גם אני רוצה לצאת מהצל אל האור. כי לא צל אני, אלא פרפר. ופרפרים, כידוע, הם חופשיים".

עושה רושם שיואב אליאסי (הצל) היה הגבר האחרון במדינה, וגם זה נגמר. ראשון המעוזים להיכנע היה הרי הזמר הים-תיכוני, שנפל קורבן למגיפת "הגבר החדש" בניצוחם של שלושת הטנורים המטרוסקסואלים: שלומי סרנגה, מושיק עפיה וקובי פרץ. הפריצה הגדולה בתחום לא היתה כשהופיע סרנגה פוסט-אפילציה מול מצלמות העיתונים ועמד מול העדשה עירום ועריה – היא התרחשה למחרת, כשנכנס למועדון הפלאקה ולא גרשו אותו משם עם שרפרפים. הקהל הצעיר של הזמר המזרחי מורכב בעצמו מטיפוסים שמתבשמים ומתגנדרים שעתיים לפני כל יציאה, ולכן הם מקבלים כמובן מאליו את הגינונים הנשיים של כוכביהם. עכשיו אחרי שהצל נפל בפח, לא נשאר אלא לצפות שעולם הכדורגלנים (אשר ניצב עיקש כמוצב "בודפשט" בשעתו) ירים ידיים ויתחיל לעשות שעווה בביצים.
 
שיהיה לכם ברור, אין כזה דבר "גבר חדש" כמו שאין כזה דבר "גבר ישן". או שאתה גבר או שלא. אם אתה לא גבר אז לא צריך, תבחר לך משהו אחר. יבואו ויגידו שמי שבטוח בגבריות שלו יכול להרשות לעצמו ללכת חלק? סבודי. אני יכול להגיד שמי שבטוח בגבריות ובמראה שלו, יכול גם ללכת עם שיערות כמו שאלוהים או הסוכן שלו ברא אותו. מה שברור הוא שחיים משה לא יכול להתגאות בבניו הרוחניים כשהם מתהדרים בחזה מרוט. זאת על אף שהוא תימני, ואלה, יש להם אפילציה טבעית.

אתם יכולים להרשות לעצמכם להתרגל, התופעה הזאת רחוקה מלהגיע לסיומה או לשיאה. בקרוב נוכל לראות את אריק שרון בפנסיה, מצטלם לעיתון בעירום חלקי, משמניו המשתפלים חלקים למשעי ואולי גם מרוחים בשעווה. שרון יצטלם משחק בכדור-ים עם נכדיו והכיתוב יאמר, "עוד ב-101 הייתי מגלח". אל תתפלאו גם אם ביום השנה יישב איתן הבר בפנים שפופות באולפן של רפי רשף ואילנה דיין ויאמר, "אין ספק שאם יצחק היה חי היום, הוא היה מוריד בלייזר".

והצל, הוא לא פראייר. הרי הדבר שהכי חשוב לו זה שכולם ידעו כמה הוא גבר. כמה הוא ימני, כמה הוא שרירי, כמה הוא אלים וכמה הוא לא שם זין. קם היחצ"ן שלו בבוקר, פותח עיתון ורואה את החזה של סרנגה מרוח במרגרינה. מה הוא עושה? מיד מזמין לקליינט שלו תור ב"ד"ר סנטר". הרי אם זה הגבר החדש, אסור שהצל ייצא לא גבר.

המעניין הוא שאליאסי הצטלם בבגדים מלאים, בטח גם מתוך צילום יחצ"נות סטנדרטי שנעשה פרה-אופ. ומדוע בעצם הצל לא הראה לנו את מלאכת הקודש של "ד"ר סנטר"? בודאי עבדו עליו קשה, וכל אחד מהצדדים הרוויח ביושר כל שערה שנתלשה מגופו השעיר והקדמון. אני אומר, תראה לנו. תראה לנו שכשאתה מחליט להיות גבר חדש ואמיתי, אתה באמת הולך עם זה עד הסוף וסובל את מגע הפינצטה מסביב לפטמות. תראה לנו שאתה באמת גבר, חדש או לא, ואל תתבכיין עוד שבועיים בראיון ותגיד שהסכמת כי הם שילמו הון כסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by