בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחה ערעור הביגמיה של מתי כספי 
 
 
מערכת מיקסר

השופטת קבעה שהזמר פעל מאחורי גבה של אשתו הראשונה וקיפח את זכויותיה. כספי שוקל לערער לעליון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתי כספי נמצא הבוקר (שני) אשם בביגמיה, לאחר שבית המשפט דחה את הערעור שהגיש על הרשעתו לפני כשנתיים. כספי מואשם כי התחתן עם אשתו השניה, גל (רחל) וונגר, בטרם נדונו הגירושין מאשתו הראשונה, דורין. כספי הגיש תביעת גירושין ב-1990 מדורין, לה היה נשוי משנת 1975, אך עוד לפני שהתקיים דיון הגירושין התחתן בלוס אנג'לס עם וונגר.

השופטת עפרה צ'רניאק נימקה את החלטתה בכך ש"דרכו הנפתלת של המערער בדמות ניהול הליכים במקביל, היא המעידה כאלף עדים על חוסר תום ליבו". השופטת הוסיפה גם התייחסות לדורין, אשתו הראשונה, "המערער מתרץ מעשיו בתחושתו שבית הדין הרבני בארץ עיוות את דינו ובעצמו אינו בוחל בעיוות דין קשה כלפי אישתו, פועל מאחורי גבה להסדיר גט ומקפח זכותה להיות נוכחת בהליכים ולהביא דבריה בפני בית הדין - מעשה ישבה מעבר להרי החושך".

במאי 2002 נגזרו על כספי חצי שנה מאסר על תנאי וקנס של 5,000 שקלים. כספי הסביר בזמנו את גרסתו לפרשה, בהודעה שפרסם באתר האינטרנט שלו:
"1. רצוני לצאת מהבועה השקרית של חיי הקודמים, שמעולם לא התבססו על אהבה. (לצערי, חיים אלה נמשכו יותר מדי זמן כי לא הייתי מספיק אמיץ כדי לעשות את הצעד הזה מוקדם יותר!)
2. אחת התכונות המאפיינות אותי היא יושר או, אם תרצו, נאיביות. תכונה זו נוצלה ותורגמה על ידי אנשים כוחניים, סנסציונליסטים ומגמתיים - כאמצעי לעושק, רדיפת פרסום וניצול, תוך כדי רמיסת כל מי שעומד בדרכם - ובמקרה הזה - אשתי ובנותי.
לצערי, בישראל: יושר ותום לב = פראייר!
3. זכותי כאדם חופשי לנווט את חיי בעצמי, לגור היכן שאבחר ולבחור בכל השקפת עולם שאבחר".

עורך דינו של כספי מסר כי כספי שוקל לערער לבית המשפט העליון,
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by