בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דנקנר פיטר את עורך "סופשבוע" 
 
 
מערכת מיקסר

במהלך שהיה צפוי מראש, פיטר עורך "מעריב", אמנון דנקנר, את אבי זילברברג ומינה במקומו את אביב הברון, לשעבר עורך מדור הספורט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך "מעריב", אמנון דנקנר, פיטר ביום חמישי את עורך "סופשבוע", אבי זילברברג - כך מדווח "הארץ". דנקנר פיטר את זילברברג רק יום אחד אחרי שעורך המוסף סיכם עם המו"ל, עופר נמרודי, על כך שימשיך בתפקידו. לזילברברג, שערך את המוסף בשנה האחרונה, נודע על הכוונה להדיחו מפרסום בעיתון "העיר", בו דווח כי דנקנר מתכוון למנות את עורך מדור הספורט, אביב הברון, לתפקיד עורך "סופשבוע". בעקבות הידיעה, יצא זילברברג לחופשת מחאה.

ביום רביעי האחרון נפגש זילברברג המו"ל נמרודי, שהציע לו לחזור לתפקיד. באותו הערב יזם זילברברג פגישה עם דנקנר על מנת לתאם ציפיות. בשיחה שנערכה אמר לו דנקנר כי הוא אינו מרוצה מ"סופשבוע" ושטח בפניו רשימת כותבים ועורכים שהוא מתכוון להדיח. דנקנר גם לו נעתר לבקשתו של זילברברג לנצל את חופשתו עד תומה. ביום חמישי בבוקר הודיע דנקנר לזילברברג לו על פיטוריו.

את זילברברג יחליף, כאמור, אביב הברון. את מדור הספורט יערוך מעתה יואב גולן, כיום עורך "זמן תל-אביב". עוז בן-יצחק, סגנו של גולן, יערוך את המקומון. רון לשם, ראש מערכת החדשות ב"מעריב", יטול מעתה אחריות למוספי יום שישי ויתמנה לסגן עורך "מעריב". אבי זילברברג הוא עורך "סופשבוע" השלישי שמפטר דנקנר במרוצת כהונתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by