בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קורטני לאב בהתפרצות תמהונית אצל האוורד סטרן 
 
 
מערכת מיקסר

קורטני לאב התקשרה לתוכנית של האוורד סטרן ופרצה במונולוג מתגונן ופרנואידי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוקרית הבעייתית קורטני לאב התקשרה לתוכנית הרדיו של האוורד שטרן והסבירה את היעדרותה משני שימועי בית המשפט שנקבעו לה בנוגע לאישומי אחזקה ושימוש בסמים. לאב תיבלה את דבריה המשודרים בקללות, בעוד שטרן מנסה לשכנע אותה להגיע לשימוע הבא שלה. "לא הגעתי לשימוע כי לא היה לי שומר ראש מקצועי", הסבירה לאב. "הסיבה שהתקשרתי היא שחשבתי שידעתי מה זה רוע. אבל אני לא יודעת את הגבולות של הרוע. רדיפת הבצע שם בחוץ היא מדהימה. מה עשיתי? חוץ מלהיות אשה עם נכסים שגאה בכך ומתנשאת לגבי זה? למה הממשלה לא תומכת בי? לתובע המרכזי יש משהו נגדי ואני לא יודעת למה. יש ציתות על הקו שלי. זה אבסורד. הייתי בגמילה 30 ימים. אני טובה בבית המשפט. אני טובה עם שופטים. תפסיקו עם זה".

לאב נאשמת בהחזקת משככי הכאבים אוקסיקודון והידרוקודון, הקשורים ל"מקרה חירום רפואי" שבעטיו אושפזה באוקטובר - אז גם איבדה את החסות על בתה בת ה-11 (המשותפת לה ולקורט קוביין).

הזמרת המטורללת זכתה לעוד קצת תשומת לב שלילית בסוף השבוע, כשדרו בארימור גילמה אותה בהופעת אורח ב"סאטרדיי נייט לייב". במערכון השליכה עצמה בארימור דרך חלון אל זרועותיה של דונאטלה וורסאצ'ה ואז החלה צועקת אל עובר אורח: "אני מכירה אותך! שכבתי איתך". כשהתברר לה שהזר החולף הוא אלטון ג'ון, התנצלה בארימור-לאב ואמרה שהיא חשבה שהוא רוזי אודונול. מוזר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by