בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהלה כזאת לא נרשמה מאז אנדריאה זוקרמן בפארק הירקון 
 
 
מעיין וינטר

פחד ותיעוב נוסח כפר סבא: מעיין וינטר נסעה למפגש מעריצים עם אריק בריידן מ"צעירים חסרי מנוח", הסלב שמשגע את המדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע נחת בישראל אורח מכובד מאוד: אריק בריידן - הלוא הוא ויקטור הבלתי-נלאה מסדרת המופת "צעירים חסרי מנוח". בריידן הוא שחקן גרמני במקור, שמשחק את תפקיד חייו ב"צעירים חסרי מנוח" כבר 24 שנה, שזה יותר ממה שכותבים מסויימים במיקסר הספיקו לחיות.

הסבר קצר לפני שנמשיך: כשאתם פותחים את הטלוויזיה בערוץ שלוש ורואים על המרקע שני אנשים לא-צעירים רבים בחדר מלא מראות ונרות, ולא מבינים מה זה – זה "צעירים חסרי מנוח". ויקטור ניומן הוא האיש עם השפם.

בשל חיבתם העזה והלא מוסברת של אזרחי ישראל לטלנובלות ואופרות סבון, יצרה נחיתתו של ויקטור מהומה לא קטנה. בעיתון אפילו היה כתוב שכאורח מיוחד של משרד התיירות, השחקן ייפגש עם חברי כנסת (כולל אשת שר החוץ) ונבחרת ישראל בכדורגל. בריידן אף הוזמן לארוחת בוקר חגיגית עם יעל בר זוהר ומיכל ינאי, וגם לארוחת ערב חגיגית קצת פחות עם אריק שרון.

על מנת לצפות בפלא הגרמני, סחבתי את עצמי לקניון "ערים בכפר סבא" – שם, אמרה השמועה, מתרחשת פסגת מעריצים מרגשת עם הכוכב - כשבראשי מקוננת מטרה אחת: להשיג חתימה מוויקטור בריידן, שאותה אוריש לנכדי במותי.

משהו נראה מסריח מרחוק, ברחבת הקניון ההומה. הנשים שהציפו אותה כלל לא עשו רושם ישראלי, ונטו יותר לכיוון מזרח-רחוקי כזה. רק כשהתקרבתי הבחנתי שמדובר בצבא פילפיניות שנושאות זקנות על כיסאות גלגלים. אינני יודעת אם "צעירים" פופולרית גם בפיליפינים, אך העובדה היא כי הזרות נראו מאושרות לא פחות ממטענן.

על הבמה כבר הספיקה להתמקם קרין מרגיזו מ"גיא פינס", ולצידה נעמד השחקן אריק בריידן במלוא הדרו ושפמו הלא-אופנתי, שהיה כולו זחוח ומאושר על כך שהצליח למלא קניון בישראל. קרין פיטפטה קצת, ואחר כך הזמינה מספר יחידות סגולה מהקהל לעלות לבמה ולהפנות את שאלותיהן לשחקן הנחשק. ראשונה עלתה מחומצנת מס' 1. "מאיפה את?", התעניינה קרין. "מעכו", השיבה המעריצה. "וואו! ואיזו שאלה היית רוצה לשאול את אריק בריידן???". המעריצה היססה ("אממ..") ואז הפציצה בשאלה הנוקבת: "למה לא סיפרת לניקי שאתה בוגד בה עם אימא שלה?!".

ובאווירה זאת נמשכה לה תצוגת האופנה של קולקציית "אחותי, את חיה בסרט 2004", כשעם כל דקה שעוברת מתחוור שכל המעריצות שמילאו את הקניון בטוחות שלפניהם עומד באמת ויקטור ניומן מהטלוויזיה. ולא רק זה, אני בטוחה שאם מישהו (בטח שלא קרין מגריזו) היה בא ואומר להן שאין באמת איש כזה שקוראים לו ויקטור ניומן, שהוא רק שחקן וששום דבר ממה שהן רואות הוא לא באמת אמיתי - הן היו מתות מהלם.

קרנבל הביזאר הרקיע כשראש עיריית כפר סבא עלה לבמה לצלילי "לאטינוס" והעניק לויקטור ניומן את מפתח העיר כפר סבא. אחריו עלו שני שחקנים מהפועל כפר סבא להעניק לויקטור ניומן כדורגל חתום (בגלל שהוא אוהב כדורגל), וזה רק היה מתבקש שמנהל הסניף של הבורגר ראנץ' היה עולה להעניק לויקטור ניומן המבורגר חתום, אילולא התנצל לפתע הכוכב, אמר שהוא "הולך לשתות כוס מים" (בחיי), התחמק אל מאחורי הבמה ומשם נעלם אל הלא נודע.

אחרי מספר לא מועט של רגעים, הבינו רוב מאכלסי הקהל כי ויקטור שיטה בהם וביצע תרגיל התחמקות מחוכם. כל תושבי גיל הזהב של כפר סבא ועוד כתריסר ילדות שמנמנות נותרו במקום עם פנקס חתימות מיותם. סוף עצוב? לא ולא, הישראלים לא פראיירים! אמנם ויקטור ניומן התחמק, אבל תמיד יש את קרין מגריזו. היא גם עושה משהו בטלויזיה , לא?

וכך הערב הסתיים כשהקהל צובע על המגריזואית בבקשה לחתימה (ואחר כך מתלחש בינו לבין עצמו, "מי זאת? היא מקחי אותי שרון?"). כדי לא לאכזב, גם אני הלכתי לבקש חתימה מקרין. מצ"ב התוצאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by