בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - באווירת דיאטת פחמימות 
 
 
אחי רז

הפאסון עושה מנוי לקאנטרי: קווין סונדרסון וחואן אטקינס, שניים מהאבות וגו', מגיעים לתל אביב בערב אחד כדי להתחרות ראש בראש על הקהל המקומי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי משוגע למדי, שיתחלק לשלוש במות שמחה מרכזיות, אמור להיות מנת חלקנו הערב, כאשר במוקד יעמוד עימות חזיתי בין שניים משלושת האבות הקדמונים של הטכנו הדטרויטי, חואן אטקינס וקווין סונדרסון (השלישי הוא דריק מיי, שהיה כאן ממש לא מזמן, מה שפוטר אותנו, נדמה לי, מלעבור שוב בפעם המי-יודע-כמה, על הסיפור המשומש של המפגש המשולש והולדת הז'אנר בפרברי עיר המכוניות).

חואן אטקינס ו-2B בווקס, חמישי

אטקינס התחיל את דרכו המוסיקלית בשנות השמונים המוקדמות תחת השם סייבוטרון, יחד עם חברו ריק דייוויס. היה להם להיט אחד גדול, "Clear", ועוד אחד, פחות מוכר אבל ממש לא בצדק, "Alleys Of Your Mind" שמו. התחנה המרכזית הבאה של אטקינס הייתה בלייבל משלו, מטרופלקס, שבו פעל כמודל 500, אולי השם הכי חשוב בטכנו הדטרויטי של שנות השמונים, והיהלום שבכתר, הקטע המפעים "No UFOs". מאז הוא הספיק לעשות לא מעט דברים, כולל המון רימיקסים לכל מי שאתם לא רוצים, החל בסיל וכלה בג'ואי בלטראם, וכמובן, להשפיע על דור חדש של יוצרים שהגיע מדטרויט, ובראשם קארל קרייג.

אני פיספסתי, אבל אומרים שכשהיה כאן לפני שנתיים באומן, אטקינס לא היה במיטבו, וגם זה בלשון המעטה. הפעם, כשהוא מגיע במטוס אחד עם תלמידו/חברו קווין סונדרסון, ועולה מולו ראש בראש במרחק של חמישה קילומטר, קשה להאמין שהסנדק יעיז לעשות בושות.

קווין סונדרסון ושלומי זידן ב-TLV, חמישי

מה שמביא אותנו לקווין סונדרסון, שביקר פה בפעם האחרונה, באותו מקום, לפני קצת פחות משנה, במסיבת פורים שהייתה לחלוטין מצויינת – ככה שבניגוד לאטקינס, הוא יכול רק לקלקל.

סונדרסון, למי שעוד לא הפנים, אחראי כחלק מהצמד אינר סיטי על צמד קלאסיקות-העל "Big Fun" וכמובן "Good Life", אחד הקטעים הכי משמחים של כל הזמנים (שהרמיקס הטוב ביותר שלו הוא דווקא של דריק מיי). מלבד אינר סיטי, הקליט סונדרסון גם קטעים גדולים נוספים תחת שמות כמו אי-דאנסר, ריס פרוג'קס וטרוניק האוס. אם לא יהיו לו תקלות בדרך, אין שום סיבה שהסט שלו ב-TLV לא יהיה התערובת הכי שמחה של טכנו והאוס מאז ועד בכלל. עשו בעצמכם את הבחירה.

האלו, ג'יימס תינז ודווין באומן 17, חמישי

ויש, כאמור, גם את הדרך השלישית, שכמה חכמולוגים פה שיודעים יותר טוב מכולם מתעקשים שהיא האופציה הראשונה. בריאן 'האלו' וארגה, שכבר ביקר לא מעט פעמים בירושלים כחלק מ-H פאונדיישן, גורר איתו לבירה את ג'יימי תינז, המנג'ר של הלייבל Seasons, שיחד עם הדוויין מבטיחים להטמיע את המיטב של הדיפ-האוס הנוכחי שמגיע מהחוף המערבי של ארה"ב. אם יש מקום שזה יכול להצליח בו, זה כנראה האומן.

עוד ביום חמישי

בסופהביט יתארחו לערב "גיבורים מקומיים" נוסף הדי.ג'יי בריין-קוד והאם.סי אוטו-דידקט, לסט משותף ובעל לא מעט פוטנציאל של ווקאל-טק – שירה מעל גבי טכנו; באומן 17 החיפאי יארח הרזידנט סם פאנקי פיש את סהר זנגילביץ', די-ג'יי הבית של האח הבכור מירושלים; ואילו בצופה עומדים בסימן להחזיר את הפאנק לאופנה, בערב שבו יקחו חלק עשר להקות מקומיות. בין השאר יכו שם, שימו לב, השפן הנכון (מי היה מאמין שהם עוד איתנו), סרטן השד, ועדת קישוט והפוסי של לוסי.

דקסורסיסט וכלבתא בסופה ביט, שישי

המקום הנכון להיות בו מחר, שישי, מסתמן כסופהביט, שיארח את כלבתא (אריאל תגר), איש הלייבל אק-דאק הפועל בלונדון, ואת חברו הדקסורסיסט (סיימון בראון) שמשחרר את תוצריו בקולקטיב הייווייר של אנדי וותרול וקית טניסווד, טו לון סורדסמן בשבילכם. יחדיו, השניים מתכוונים לתת באסיד-האוס רצחני ועתיר באסים, מהאיזורים - וזה זמן טוב להזכיר שוב – שמככבים בריליס האחרון של כלבתא שראה אור לא מזמן, "The Warship EP".

עוד ביום שישי

בצופה, שבו כל מסיבת שישי היא כיף גדול, ולא משנה מי ומה, מתארח הדי.ג'יי הצרפתי שאת שמו אני מסרב לשעתק, D'Jedi, שיעתיר על הנוכחים בטכנו. יפתחו את הערב אנשי מיקרופיפל, ורמונט וסלומי, ויסגור דני בר; ואילו בקוסמונאוט ימשיכו לנג'ס עם אלקטרו אליוט (שרון בן-עזר), מישל לה היסטריק ותמי ביברינג, אחרי הופעה חיה של טרי פויזן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by