בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"סקס והעיר" - הספוילר הגדול 
 
 
מערכת מיקסר

"סקס והעיר הגדולה" הסתיימה הלילה בארה"ב לקול תרועת חצוצרות קשורות. במי בחרה קארי? כל הפרטים, מיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"סקס והעיר הגדולה", התוכנית והדיבור המנג'ס, הסתיימה הלילה בארה"ב לקול תרועות חצוצרות קשורות. אחד הדברים שליוו את הסיומתח של התוכנית התמצה בשאלה הקלישאתית: "במי תבחר קארי". בעוד שלאזרחי ישראל מצ'פים עוד מספר שבועות (שזה, אגב, ממש קצת) עד לשידורו המקומי של הפרק האחרון בהחלט בסדרה, הרי שקשבינו הגורדוסאים כבר מתבוססים בתוצאות האמת. להלן הספוילר הגדול:

קארי ברדשאו החליטה בסופו של דבר ללכת על מיסטר ביג. אם "סקס והעיר" הפכה בשיפולי ערבות ימיה לתוכנית מציאות, הרי שהביג הוא המנצח הגדול (וראוי שגם יזכה במשהו, חוץ מבבראדשו המעצבנת). מסתבר כי קארי החליטה לזנוח את אלכסנדר בפריז ולחזור לתפוח הגדול ולזרועותיו של המיסטר. לא בטוח שככה הגיעה לפתרונה התעלומה "איזה גבר באמת מתאים לקארי?", אבל ככה נגמרת הסדרה, בכל אופן.

"אני אדם שמחפש אהבה, אהבה אמיתית", אמרה קארי לאכלסנדר ההמום בפרק הסיום. "אני לא יכולה בלי אהבה, ואני לא חושבת שמה שיש לנו כאן זו אהבה". באותו הזמן - תראו מה זה - מיסטר ביג עשה את דרכו לפריז כדי לנסות לשכנע את קארי שהיא האחת והיחידה עבורו. כשהגיע לשם, היא כבר היתה לבדה במלון ושישו ושמחו.

ומה בנוגע לשאר החברות? מירנדה סיימה את חלקה בתוכנית כאם מתפקדת ואשה נאמנה לסטיב הברמן; שרלוטה ובעלה הארי הגשימו את חלומם והם זוכים לאמץ תינוקת מסין; וסמנתה - שאיבדה את החשק המיני עקב טיפולים נגד סרטן השד - מצאה שוב את התשוקה כשסמית השרירן, נער השעשועים הפרטי שלה, הודה בפניה כי הוא אוהב אותה. התגובה לא איחרה לבוא: "אתה חשוב לי יותר מכל גבר שאי פעם הכרתי". לנצור ולזכור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by