בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הפסיון של ישו" - הצצה ראשונה 
 
 
מערכת מיקסר

לינק לקדימון סרטו החדש של מלגיבסון, שמעורר מהומות ומחמם קהילות יהודיות בכל העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-25 בפברואר תתקיים הפרמיירה העולמית של "הפסיון של ישו", סרטו השערורייתי של מל גיבסון שמחמם קהילות יהודיות בכל העולם. היום, במחווה לאווירת ה"תשפטו אתם" שמנשבת מכלי התקשורת הצופים להאג, אנו מתכבדים להגיש לינק מציצני ראשון מתוך הסרט.

צפייה בקדימון החפוז שמוגש באתר הבית של הסרט עדיין לא מספקת את החומרים העסיסיים שאמורים לפגוע בעם היהודי. עם זאת, ניתן לקבל רושם ראשוני לגבי הלך הרוח האסתטי שנושב ביצירה, שמרגיש קצת "שר הטבעות" פוגש את "גלדיאטור" לשופינג של סנדלי טבע נאות (האמת היא שהפונטים בכרזת הסרט אפילו מאוד מזכירים את הטרילוגיה של פיטר ג'קסון).

"הפסיון של ישו" הוא סוג של פרוייקט חיים של מלגביסון (משום מה גיבסון מחבר את השמות שלו בכרזות), שיצירתו הבולטת בתחום הבימוי היתה עד כה "לב אמיץ" (1995) - עליה גם זכה בפרס האוסקר. הסרט, המוגש בשפה הלטינית (תחילה התעקש הבמאי כי הסרט יוצג ללא תרגום, אח"כ התרצה), מעורר בלאגנים בקהילות היהודיות בשל נפנפו במסר הנוצרי-קלאסי, על פיו היהודים הבוגדניים היו אחראים למותו של ישו, וכאלה.

כסוג של ספין תקשורתי, מפזר מלגביסון בימים האחרונים הצהרות בנוגע לנסיבות המצערות (אלכוהוליזם) שהביאו אותו כמעט להתאבד, ולבסוף למצוא את האל ולעשות סרטים דתיים. אביו של הבמאי/שחקן, מנגד, מתראיין לכל מי שרוצה לשמוע, ומדווח כי מעולם לא היתה שואה.

קשה להאמין כי "הפסיון של ישו" יופץ בישראל להקרנות מסחריות. לנוחיותכם, מוגשים כאן לינקים לטריילר ולטיזר של סרט המריבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by