בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גברת שרה השכנה: נחטפתי במהלך עסקת גת 
 
 
ערן דינר

ערן דינר חושב שהדי.וי.די של משינה הוא מוצר מוקפד שעומד בסטנדרטים הגבוהים של הקאמבק הזה, שבינתיים הצליח להימנע מכל הדברים שהופכים מסחריות להתמסחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האנשים המצחיקים ביותר מאז מאוכזבי ביבי חייבים להיות מאוכזבי משינה. אלה שמגעיל אותם הסל-אאוט. מכירים אותם, היו הרבה כאלה בתור בקיסריה לידכם. איכשהו ביציאה מההופעה הם נאלמו. מה שמשינה הוכיחה בסיבוב האיחוד המצליח הזה הוא שאפשר לעשות קאמבק בלי למכור את התחת.

הם הופיעו בתכניות האירוח הנכונות וניהלו מסע יחסי ציבור מוקפד, אבל לא מכרו דבר מלבד את עצמם, והראו שאפשר גם בלי לזייף ובלי לעשות פרסומת לבנק ומעדני חלב. בכל מה שעשו מאז הודיעו על כוונתם להתאחד להופעות בראשית הקיץ שעבר, נמנעו בעקביות מכל אותם הדברים שהופכים מסחריות להתמסחרות, והתרכזו בהנאה של עצמם ושל המעריצים הרבים שגדשו את האמפי בקיסריה.

ה-DVD שמנציח את אחת מההופעות של סיבוב הקיץ, ויוצא עכשיו, בתזמון מחושב היטב לפני גל הרליסים של פסח, הוא תחנה נוספת במסלול השיבה לפעילות של משינה - שמתוכנן להסתיים, אם הכל יילך חלק, גם באלבום חדש. בהתאם לסטנדרטים שהופגנו עד כה, גם כאן דובר במוצר מוקפד ועשוי היטב.

18 הלהיטים המנצחים שמרכיבים אותו, שהוקלטו בהופעה אחת בשיאו של סיבוב הקיץ, מפוזרים יפה על כל שנות פעילותה של הלהקה ומציירים יפה את הקו שנמתח בין הסקא הקופצני של "רכבת לילה לקהיר", הקרחנה של "את באה לבקר" והליריות המלנכולית של "תחזור תחזור". העריכה והבימוי (של עדי בנימינוב) יעילים ומקצועיים, הסאונד ללא רבב והכל נראה מיליון דולר. אמנם הקהל מעט הובלע במיקס, מה שנותן לכל העסק פיל שמזכיר קצת הופעות אולפן, אבל אם ממילא לשמוע את "שלח לי מלאך" בוקע מאלפי גרונות ניחרים סביבכם זה משהו שהייתם מעדיפים להשאיר לאמפי, זה לא בהכרח דבר רע. ההופעה המצוינת שמספקת הלהקה, שמעולם לא נשמעה מהוקצעת יותר, מחפה על הלוק המעט מתוזמר.

החיפוף מגיע בבונוסים, שמכילים קטע ארוך ולא הכרחי בו משינה נמרחים לגמרי מההפקה, מהתפאורה ומהסאונד של עצמם (אבל גם מכילים כמה רגעי מאחורי הקלעים, למי שזה הקטע שלו). פיצ'ר נחמד בבונוסים הוא האפשרות לצפות ב"שלג צח", שמשום מה לא נכלל בסט הראשי, כשהוא מלווה בשיגועים וצחוקיה של חברי הלהקה - אבל זה פטנט שממצה את עצמו אחרי פעם אחת בדיוק. מהקליפים והקטעים הנדירים שהתרמזו מהדיבור שהיה על הכותר לפני שיצא, לא הגיע, מה חבל, כלום לפלסטיק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by