בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ללכת על המים" נמכר להפצה בארה"ב וקנדה 
 
 
מערכת מיקסר

סרטו החדש של איתן פוקס יופץ ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סרטו החדש של איתן פוקס, "ללכת על המים", שובר שיאים ישראליים. פחות מחודש אחרי שפתח את מסגרת "פנורמה" בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי בברלין, נמכר הסרט להפצה ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם.

עיתון הקולנוע "סקרין דיילי" דווח אתמול (שלישי) כי חברת "סמואל גולדווין" רכשה את זכויות ההפצה של הסרט לארה"ב וקנדה - זאת בנוסף לשלל המדינות בהן כבר נחתמו הסכמי הפצה. המדובר במדינות מערב אירופה, רוסיה והמדינות הבלטיות, רומניה, מקסיקו, ברזיל, ארגנטינה ומדינות נוספות במרכז ודרום אמריקה.

על פי הדיווחים הסכום הכולל בו נמכר הסרט מגיע לכמיליון דולר. "אנחנו מאוד שמחים. החזרנו כמעט את רוב ההשקעה בסרט, וזה עוד לפני שנמכר כרטיס קולנוע אחד בישראל", אומר גל אוחובסקי, מפיק ותסריטאי הסרט. "אני חושב שזה מהלך משמח לקולנוע הישראלי כולו. רק לפני שנה מכרנו בעולם את 'יוסי וג'אגר' בסכומים קטנים פי שמונה בערך".

"כל סרט ישראלי שמצליח בעולם מעלה את המחירים של הסרטים שיבואו אחריו", ממשיך אוחובסקי. "רכבנו על ההצלחות המסחריות של 'חתונה מאוחרת', 'יוסי וג'אגר' ו'כנפיים שבורות' ובעזרת ההתעניינות המחודשת בסרטים ישראלים והתגובות הטובות, הגענו למחירים שהפתיעו גם אותנו. השוק העולמי הוא מאוד עצבני ונוהר אחרי אופנות. ברזיל, למשל, היא ארץ אופנתית עכשיו, ולכן סרטים ברזילאיים נמכרים מהר וביוקר. אני מעריך שגם אנחנו בדרך הנכונה. כבר בברלין באו אלי הרבה אנשים שהתעניינו אם אני מכיר עוד סרטים ישראלים שיהיו מוכנים בזמן לפסטיבל קאן. אם הרמה של הסרטים בארץ תמשיך לעלות, יש סיכוי שבקרוב ההצלחות יהיו אפילו גדולות יותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by