בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרה הפצת "מובטלות עם סקס" 
 
 
מערכת מיקסר

יזם מהנגב צילם מובטלות צעירות מקיימות יחסי מין ומדברות על הקשיים הכלכליים שלהן. המשטרה עצרה את הפצת הקלטות בחשד לניצול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט הוציא צו מניעה נגד הפצת סרטי הפורנו שצילם מ' ר', תושב באר שבע, בשל חשד שניצל מינית את המשתתפות. ''עשרות נשים מובטלות ואמהות לילדים הגיעו עם הבעלים לאודישנים שערכתי בסטודיו שלי בערד. המצב הכלכלי על הפנים, ואותן נשים חייבות להביא לחם הביתה. הביקוש להשתתפות בסרט היה מדהים, ויכולתי לבחור את בעלות הביצועים הטובות ביותר'', סיפר מ' ר' ל"מעריב".

היזם, שכבר הפיק סרטי פורנו במזרח אירופה, צילם את "מובטלות עם סקס" בסטודיו בערד, בנוכחות בני זוגן של המשתתפות, שלא הורשו להשתתף מפאת "ביצועים כושלים" כהגדרתו. קצת לפני הפצת הלהיט בספריות בארץ הוחרמו העותקים על ידי המשטרה בעקבות תלונה שהגישה אחת המשתתפות, בת 22 ואם לשניים, שקטעים מהקלטת הגיעו לבעלה דרך האינטרנט.

מ' ר' שילם לשחקניות 4,000 שקל בלבד - סכום פעוט בהשוואה למקובל בתעשייה. את הטענות בדבר ניצול הוא מכחיש: ''הסברתי לחוקרים שאותן מובטלות השתתפו בסרט בגלל מצוקה כלכלית, ושהכל היה מרצונן החופשי בלי שום כפייה. החוקרים לקחו את קלטת המאסטר עד לסיום החקירה, ולאחר מכן יחזירו לי אותה. פעלתי על פי חוק. כנראה מישהו גנב לי חלק מהסרט והעביר אותו לאתר אינטרנט ללא ידיעתי''.

לעת עתה נאסר על הבמאי להפיץ את הסרט, אך משטרת מרחב הנגב מסרה כי נראה שהחשוד לא יועמד לדין. בעקבות ההיענות הרבה שנרשמה, עובד בימים אלו מ' ר' על סרט בו מובטלות מקיימות יחסי מין בנופים ישראליים עם אטרקציות תיירותית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by