בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זה פרג או שמזמן לא צחצחת אוזניים? 
 
 
אחי רז

אחי רז, במצב רוח משועשע-מעצמו-במיוחד, מציג 7 הצעות הגשה לתחפושות פורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלחנן טננבוים:
דמותו של הנוכל המקסים (מיל') ששב זה לא מכבר משהות ארוכה בחו"ל, מסתמנת כדבר החם ביותר בשוק התחפושות לשנה זו. ניתן למצות עם טננבוים את הדין הן בגרסה הנוסטלגית שלו, מימיו כחייל חסון, איש משפחה ואדמה למופת, והן בגרסה המעודכנת שלו, כלוזר עם הרבה סטייל. מי שיבחר באלחנן הצעיר, יוכל לשדרג תחפושת מילואימניק פשוטה בעזרת כבודת תלתלים שחורים ומשקפי שמש של ריי-באן. בשביל המראה העדכני והמלוטש יותר תזדקקו לחליפה מיושנת או סוודר א-לה המשביר לצרכן (לא להתבלבל עם המשביר החדש, שמקפיד על סחורה מיושנת מעודכנת פחות משל קודמו), צדעיים מגולחים ושיער דליל, מייק-אפ שישווה לכם את המראה החיוור (שהולך יופי גם במילאנו, אגב), והתוספת שמגיעה אלינו ברגעים אלה היישר מחדרי החקירות – סוג של פטרת מסביב לפה, אותה ניתן לחקות בעזרת קרצוף האזורים המתאימים בנייר זכוכית מספר 6 או 7.
 
 
עידן רייכל:
קצת פורים דאשתקד, אבל עדיין תופס. שם המשחק כאן הוא פרופס. מעבר לרעמת הוואלדרמה, כמו שהיו מכנים זאת פעם, כדאי לחפש שקי יוטה משומשים, חרוזים, סיכות דולפינים וכיו"ב, ולזרוק לקלחת. כמובן שאם יש לכם חברים אתיופיים, זה הזמן להתהדר בהם. אם אין, כדאי לשקול נזם בפטמה, והשלמת המהפך לג'נט ג'קסון באמצע המסיבה.
 
 
סטיבן ווילסון:
מרענן ומשקשק את פלח השוק של צעירים וצעירות שכבר איפסנו את תחפשות האביב גפן שלהם משנים עברו, וכבר חשבו להתקדם הלאה, לחיקו המאפיר של שלום חנוך. ווילסון, על רעמתו ההיפית, משקפיו הג'נענעיים והבעת ה"אני כאן רק כי קיוויתי לפגוש את יונתן גפן ועכשיו כשאני מבין שהוא בבוסטון אני מתכוון להתחפף ברגע שהמתחנזל הזה יתיר לי את הקולר", הוא האלטרנטיבה הבוגרת יותר והממוסחרת פחות של נער הדיכי המסטול, ומי שיתחפש לו ויצעק בקול רם שהוא הסולן של להקת הרוק המתקדם פורקיופיין טרי, בהחלט עשוי לגמור את הלילה עם זיון.
 
 
 
פליקס חלפון:
האגדה מספרת שעם היוודע גזר הדין בפרשת ייבוא הקוקאין שבה הסתבך, אמר פליקס חלפון לעיתונאים שהוא מצטער על התסבוכת, אבל בהחלט יודע מי גנב את המילקי (אני נשבע שזה היה כתוב ב"הארץ"). לא ממש ברור אם זה רלוונטי לתחפושת, אבל זה לגמרי הזוי, וקשה לי להחליט אם זה בכלל קשור למשהו. בכל מקרה, היתרון בלהיות פליקס חלפון בערב פורים זה שאם המשטרה תופסת אתכם על אחזקה, תמיד תוכלו לפרוץ בצחוק גדול ולהגיד, "אה, אתה בטח מתכוון לקמח, אדוני. זה חלק מהתחפושת".
 
 
גלעד ועמרי שרון:
התחליף הכי קרוב שמציעות שנות האלפיים לתחפושת האחים בלוז, שהייתה מאוד מקובלת כאן באייטיז. שימו לב שאחד משני המתחפשים חייב להיות שמן למדי, אבל את גלעד יכולה לגלם בהצלחה גם אשה. חייבים להודות שהוא די נשי, לא? כאילו, אני מקווה שאני לא מחדש פה לאף אחד, אבל יחסית לאחיו הוא בהחלט לא גברי. זה לא רמז לשום דבר, כי אני באמת לא יודע עליו כלום; סתם ציון עובדה שנראית לי מובנת מאליה.
 
 
איתי נאור:
אחרי שבשנה שעברה הלכתי על ג'קי אונאסיס ונפלתי בענק, השנה לא תופסים אותי עם פחות מאיתי נאור. האיש שמאז פורים שעבר הצליח לשדרג את מעמדו בעולם התקשורת הישראלי, למצב את הנדידה לפרברים כטרנד הבוער ביותר מאז חינזול הגת ולהמשיך לשמוע פרל ג'אם זו אינתיפאדה שניה ברציפות, הוא הבחירה שלי לפורים הקרוב. המרכיבים, לחקיינים שביניכם: 1 פיאה שחורה ארוכה ומתולתלת, 1 משקפיים שחורים מרובעים, 1 זיפים + פיאות + שפמצ'יק, 1 טי-שירט של אדי ודר והחבורה, 1 עליונית פלאנל, 1 טרנינג קרוע ו-1 זוג נעלי אולסטאר. להשלמת הלוק, ניתן לשפר בעזרת מעט אג'נדה אנטי-משהו (אבל לייט) וקורטוב של חרמנות בריאה.
 
שום דבר:
בזאת אני גאה במיוחד. איך מתחפשים לשום דבר? מסביב לצוואר מניחים שרשרת של שיני שום ומתעטפים בגיליונות ישנים של עיתון "דבר". המהדרים, או כאלה שכבר התחפשו לשום דבר במסיבה אחת ורוצים לגוון באפטר, יכולים להתחפש ל"שלמה ניצן הוא שום דבר", שזה רוב התחפושת של איתי נאור + שיני השום + העיתונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by