בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות פורים 
 
 
תמר גלזרמן

מבט סוקר על שלל המסיבות שינחתו כאן בוויקנד-החג הקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי

בהפקה הראשונה שלהם בעידן הפוסט סגירה, יוצאים אנשי הדינמו-דבש במסיבת שגעת צוענית לכבוד החג, שתזמן להופעות את ההרכבים עם השמות המחונזלים: פאנפאר צ'יוקארליה, גוגול בורדלו ואוקציאון. פאנפאר צ'יוקארליה הוא הרכב כלי נשיפה שמונה 12 איש, ומקורו בכפר קטן ונידח ברומניה. את המוסיקה הצוענית העליזה מחבזת הלהקה באלמנטים טורקיים ומקדוניים, והצלילים אולי יצלצלו מוכר מסרטיו של אמיר קוסטריצה, וכאלה.

בהמשך הערב תגיע גוגול בורדלו, להקה אמריקנית-ישראלית החובקת את אורן ואורי קפלן. בורדלו יביאו בפאנק צועני פרוע ויקנחו במתן סט של יוג'ין, סולן הלהקה. לא ייפקד מהערב גם מקומה של אוקציאון, להקת שוליים רוסית עם אלמנטים צועניים שכבר אוחזת בקהל מעריצים בישראל. תמיר מוסקט יגבה על העמדה בלהיטים צוענים. האירוע, שפותח את פסטיבל היינקן וייבס.

הקוסמונאוט ירים ערב דראג קינגס, שהן המקבילות הנשיות-גבריות לדראג קווינס, שיעוטר בהופעה של ההולנדי גרי גרביט ובמוסיקה של וותיקות המנרווה, סופיה היווניה ואליוט הנהדרת. אין חובת תחפושת, אבל בעצם למה לא?

שישי

ב-TLV תתקיים מסיבה של הליין Behave שותארח את ג'ו מילס, נסיכת האפטרים של איביזה, שגם פועלת תחת השמות Ginger Grove ו-Pyroclastic וגם מנגנת האוס סקסי. אחר כך יתקיים אפטר פארטי במינימי, יחד עם אותה הגברת, רועי בריזמן ושלי. חובה לבוא בתחפושות ובזוגות.

הווקס יתקוף את החג מזווית הומואית שתכלול מסיבת קרקס, מיצגים שונים ומשונים, מוסיקה של ויק ואוסי ומופע דראג. תחפושות, איפור ומסיכות - חובה. ג'ון פלמינג האנגלי ינגן בדום עם אסטריקס, ההחתמה הישראלית של הלייבל שלו, JOOF.

האומן 17 החיפאי, שהשיק את עצמו לפני חודש, יארח בשישי את SOMA להאוס, קלאב טראנס והיפ הופ בניצוחו של ערן ברנע. רחבה נוספת תריץ מוסיקה שחורה.

בירושלים, יריץ האומן 17 מסיבה שמבטיחה למנוע את כינסתם של הלא מחופשים. המאושרים עם המסיכות יזכו לשמוע את יובל זך, שרוליק אינהורן, אלעד עמדי וכמובן את סהר זנגלביץ'. בחדר השני תזרום מוסיקה שחורה. למתחפש המוצלח ביותר יוגש כרטיס טיסה ללונדון.

עופר ניסים יהיה האורח הפורימי של הפורום הבאר שבעי. ניסים ייתארח בליין Special Friday בזרועות הקבועים צחי וגיא פילו. האוס, טראנס וכל המצופה מרזידנט ה-FFF של שירזי והאיש שיצר את דנה אינטרנשיונל.

אל הצופה הגרמני יגיע פול קלקברנר מ-Bpitch Control, שבדיוק יוצא למסע קידומים של הדיסק החדש שלו, "Self". קלקברנר, שנותן טקנו מלודי עם מוטיבים טראנסים מלאי טעם, יחומם על ידי סלואומי, שיפגין הזדהות עם טקנו גרמני חזק אך מלודי. אותו קלקברנר, אגב, משתייך ללייבל Ellen Alien, שלוקח אחריות על פידז, שהיה פה לפני כמה שבועות וסיפק ערב בלתי נשכח בעליל.

שבת

האפטר של שירזי-שחם-האומן נודד למועדון החדיש שבחיפה. יתארחו אדי באז, האוס ניו-יורקי טרייבלי, ודם ג'נסיה, האוס צרפתי אנרגטי, ואת קבלת הפנים יכינו סהר זנגלביץ' ואסי קוז'אק. בהול התחתון ינגנו טל כהן ומוטי ס'. שבת בבוקר מ-06:00.

בשבת בערב תיערך בצופה מסיבת "צועקים שירה", שתכלול עמדות האזנה לאבידן, וולך ואלתרמן, כמו גם וי.ג'יי של תמר, הופעות של אמני קול ופרקשן, נערות זוהר עם שירים על גופן, אם.סי במופע משירי אבן גבירול, וידיאו ארט ואף מופע יוקלילי.

אנשי הסופהביט יחגגו בשבת עם מסיבה שתמקד בשרשרת חזקה של תקליטנים: יתחיל איתי מסמשינג עם מוסיקה שחורה במגוון גרובים, ואחריו ימשיכו את איל רוב, פרופ' מיכה סוניק ורונן סאבו, ואחריהם נציג בומבהקלאט, בועז, עם ראגא. החצי השני של הערב ינזול אל אלעד רון מטי-ברייק, ירין לידור עם ברייקס וטכנו ואבנר מלכה, בטכנו מן הסתם. מאש ומאג' ירביצו על הגג (קיץ בפורים!), ותהיה גם הופעה של צ'רלי מגירה ונערת ההפקר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by