בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המדריך לפרידה המיוחצנת 
 
 
מערכת מיקסר

למה פרידתם של שרוני ויואבי סוקרה ב"ידיעות" באהדה וב"מעריב" בלגלוג? כי שרוני סגרה על בלעדיות עם "ידיעות" ו"מעריב" גילו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול (שני) פרסמו שני העיתונים הגדולים את דבר פרידתם של בני הזוג הריאלטיביים, שרון אילון ויואב שוורד. גירסתם הרשמית דיברה על כך שהשניים החליטו לגמור את הקשר בצורה יפה ושקטה, ובלי לערב את התקשורת - אבל היום מתברר שהליך הפרידה תוכנן בפרטי פרטים מבחינה תקשורתית (רק שהעניינים לא ממש עבדו על פי התוכנית).

איילון מעסיקה באופן צמוד סוכנת אישית ויועץ תקשורת, רוני אקרמן. אקרמן סיפר ל"הארץ" כי בין איילון ל"ידיעות אחרונות" סוכם על בלעדיות בפרסום ידיעת הפרידה - שתמורתה הבטיח העיתון לזכות את הידוענית בחשיפה משמעותית: הן בעמוד השער והן בכפולה בעמודים הפנימיים (ב"ידיעות" טוענים כי מדובר בהגזמה). באותו היום הופיעה הבשורה גם במעריב.

אקרמן מספר כי על שרון נכפתה דממת אלחוט מרגע הסיכום, ואולם לאחר מספר שעות ענתה לטלפון, ומן הצד השני של הקו עמדה נציגת "מעריב", שכבר שמעה את הבשורה ורצתה לאמת. שרון ניסתה לשכנע אותה שלא לפרסם, אולם ללא הצלחה.

כך קרה שהפרידה של השניים זכתה ב"ידיעות" לסיקור אוהד במיוחד, בעוד "מעריב" עוקץ ומלגלג את הזוג בדיווחו. למה בכלל היה צריך לצאת במסע יחצנות לפרידה? "ידענו שהעיתונות תתעניין בזה, ורצינו להימנע מרוע לב", אמר אקרמן ל"הארץ". "להיות אלו שמודיעים, במקום להגיב למדורי חברה קטנים ואנונימיים. אנחנו מרוצים מהפרסום ב'ידיעות', הם לא עסקו בפרשנות והוציאו אותה באופן מכובד, כמו שביקשתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by