בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מין מסוכן 
 
 
דגנית קורן-סלע, הזמן הוורוד

נגמרו הבטריות בדילדו, אמא שלה קופצת לביקור פתע, היא פשוט לא מוצאת לך את הנקודה: הפתרונות לכל אותם מקרים שבהם המין עלול להפוך לסוג של תקלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס, כמו כל דבר בחיים, אינו חף מתקריות מביכות ו/או מבאסות. כבר אמרו חכמינו, שאין חכם כבעל ניסיון. את הלקט הבא זימן לי נסיוני. ואני אומרת: חכם מי שלומד מנסיונם של אחרים.

פז-גז

באחד הלילות, לפני אי אלו שנים, בעודי שקועה בליקוק כוס פלוני, שחררה הפרטנרית שלי יונה (בלשון עממית: פלוץ) מהממת במבאישותה וריססה לי את כל אזור הפרצוף והפריפריה. לפעמים, כשמישהי מתעסקת לך בגזרה הדרומית, זה משחרר כל מיני דברים. יש נשים שזה משחרר להן דמעות, יש נשים שזה משחרר להן צווחות עונג, ויש כאלה שזה משחרר להן פרץ גייזר של גז טבעי. חרא קורה, ככה אומרים. גם פליצים. מה עושים במקרה כזה? ממשיכים וכמלים מהניחוח? מפסיקים ומוחים נמרצות? לעניות דעתי, זה תלוי:

א. אם הפרטנרית שלך היא מישהי שאת לא ממש קרובה אליה/סטוץ/טרם נבנתה אינטימיות סימביוטית וחולנית כמו שאנו הלסביות אוהבות, יש להמשיך כאילו כלום, לא להסגיר ולו ברמז את מודעותך לתקלה המצערת והשלכותיה. יש להמשיך ללקק ולגרום לה לחשוב ש"כנראה זה היה מהסוג הלא ריחני... למרות שהוא היה חרישי באופן מחשיד".

ב. אם זו מישהי שאת מכירה היטב/בת-זוג יותר משנה/נבנתה האינטימיות השרוטה דלעיל - זה תלוי באיזה שלב היא נמצאת.

ב.1. אם היא עוד לא עלתה על גל האורגזמה, את יכולה להרים את הראש מעל לברטולין ולנשום לרווחה, וכן, אפשר להפסיק עד יעבור זעם. אישית, אני לא אוהבת לעשות דברים כשיושבים לי על המוח, ובכלל זה גם נאד סרוח.

ב.2. אם היא כבר נכנסה לטראנס... תיחנקי ותמשיכי.

סקס רע

עד לפני שתיים וחצי בערך לא ידעתי שיש דבר כזה "סקס רע", אבל יש. באמא שלי, יש. האחות הגדולה לימדה אותי לקח שכל לסבית לומדת בשלב זה או אחר בחיים שלה, וסידרה לי סקס עם גווייה. כן, חברות יקרות, למי שזה חדשות בשבילה, אז דענה שמסתובבות בינינו זומביות. הן נראות כמו נשים רגילות, מתלבשות כמו נשים רגילות, סובלות משוביניזם והטרדות מיניות כמו נשים רגילות, אבל הן חיות-מתות. הן שוכבות פרקדן במיטה, לא זזות ולא נוקפות אצבע או לשון כדי לזיין אותך, חלילה. את ממש צריכה להחזיק נר מול האף שלהן בשביל לקבל אינדיקציה שהן בחיים.

וזו שאינה יודעת לשאול

היא משפשפת לך את הכוס שעות ארוכות ואפעס, במומחיות ראויה לשבח, מפספסת את הנקודה. הכוס שלך כבר נעשה רגיש מדי, העור כבר מתקלף. לא יותר הגיוני פשוט לשאול?

חזון העצמות היבשות

ישנן נשים שכשאת שוכבת עליהן או מתחתן את מרגישה כמו פקירית, כאילו את מזדיינת עם כרית סיכות. עצם האגן שלה משאירה לך סימן כחול על הבטן התחתונה, המרפק שלה מחורר לך את הפולקעס... לא נעים.

השפנפנה של אנרג'ייזר

לילה אחד, כשאני מבקעת את ערוותה האלוהית של זוגתי עם הדילדו הממונע, שוד ושבר: נגמרו הבטריות לפני שאנחנו גמרנו. אז אני, בלי להתעצל, שלחתי את זוגתי לפיצוצייה שתקנה בטריות חדשות. מאז אני דואגת שתמיד יהיו סוללות במקרר.

נשות הצפרדע

נשות הדממה הן נשים שלא משמיעות צלילי אודיו כלשהם כשהן גומרות. את עובדת כמו אתון ,שעה וארבעים דקות, עד שאת כבר מאבדת תחושה בלשון, הלסת שלך מאיימת להינעל והיד שלך נרדמת, והן לא משמיעות אוושה. בנקודת השבירה הזו את מרימה את הראש ושואלת "תגידי, אני בכלל במקום הנכון?", ואז היא עונה לך "כבר גמרתי חמש פעמים לפני שעה ורבע". לפעמים גם הצד השני של המטבע עשוי להיות, למצער, לא נעים. זה קורה כשהפרטנרית שלך צורחת את שמה של המיתולוגית שלה כשהיא איתך (שאם את בביצה מספיק זמן, היא גם אקסית שלך והאקסית השלישית של האקסית החמישית שלך).

משענת קנה רצוץ

זוגתי סיפרה לי, שכאשר היא וזוגתה (כתוארה דאז. היום, למותר לציין, היא אקסית - נשמע כמו פרק מ"בועות") הזדיינו במיטה (אשר זה שנתיים וחודשיים אנחנו מזדיינות בה), המיטה קרסה. למודת ניסיון, זוגתי מקפידה לחזק את הקרש שמחזיק את מרכז המיטה לפני שאנחנו מזדיינות בה, ועומדת בסירובה לרכוש מיטה חדשה מנימוקים סנטימנטליים.

אמא שלה

ביום שבת אחר הצהריים, בעודי לוקקת את ערוותה של הזוגה, נשמעה לפתע דפיקה בדלת. הוריה של זוגתי החליטו לקפוץ, בלי להודיע, יש לציין, לביקור במעוננו. הדפיקות בדלת כמו האיצו את שיאה של הזוגה, וברגליים קלות כאיילה היא זינקה מהמיטה ואצה רצה לפתוח את הדלת. לאחר ה"שלום שלום", אמא שלה רכנה ונשקה לה על לחיה, ומיד פנתה לנשוק ללחיי. שלושה סנטימטרים בערך לפני ששפתיה הגיעו אל הלחי שלי, היא נסוגה. תחילה נורא נפגעתי: מה יש? לי לא מגיעה נשיקה? אדי הברטולין שאפפו אותי הנחיתו עלי את התובנה. הורתה של זוגתי, אשה מצוינת ויקרה, הריחה את עסיסה של בתה על הפרצוף שלי. חלפה שנה מאז, והאם עודנה מקפידה שלא לעמוד במרחק הנמוך מרדיוס של חצי מטר ממני.

ובאותו נושא: אך השבוע פקדה האם את משכננו בשבע לפנות בוקר. אני, שרעידה אדמה של פחות משמונה בסולם ריכטר לא מעירה אותי, נותרתי ישנה. הזוגה, הלומת שינה, פתחה את הדלת, ולא שמה לב ששכחנו את הדילדו הדו-כיווני על השיש במטבח. האם בחנה את האביזר במבטה, ומאמציה של הזוגה למשוך את מבטה של אמה מהדילדו עלו בתוהו.

קצרצרים

1. לחובבות ה- BDSM: לאזוק מישהי ולא למצוא את המפתחות אחר כך.
2. להזדיין עם מישהי שחושבת שהיא מכירה את הגוף שלך יותר טוב ממך.
3. מישהי שנותנת לך הוראות כמו בתיה עוזיאל.
4. על ריחות גוף לא נעימים - בפעם אחרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by