בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון זרקה את יואב בשביל השף של אודטה 
 
 
מערכת מיקסר

"מעריב" מדווח כי אילון ניהלה רומן תת קרקעי עם השף שגב משה. כשיואבי גילה, הוא החליט לעזוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון אילון ניהלה רומן תת קרקעי עם השף שגב משה - כך מדווח היום "מעריב". על פי הדיווח, מערכת היחסים הממודרת בין הרווקה של המדינה לבין הטבח של אודטה (שחבק בעבר אושיות כסנדרה רינגלר וג'ני צ'רווני) התנהלה במשך חודש, מבלי שהמשודך הלאומי, יואב שוורד, ידע. כששוורד נכנס סוף סוף ללופ, הוא החליט לעזוב לבית הוריו ולחתוך את העניינים - וזאת למעשה הסיבה לפרידה המיוחצנת של השניים, שעל פי התבטאויותיה של שרון נבעה דווקא מבעיות של לוח זמנים.

אילון בחרה שלא להכחיש בצורה גורפת מדי את הרומן שלה עם משה, ונאותה לאשר כי "אנחנו נראים יחד בכל מיני מקומות". גם השף עצמו, בן 29 אביבים, לא הכחיש במיוחד את הידיעות. חברותיה של אילון שמחו לספר כי "שרון מאושרת מתמיד, ומעולם לא היתה מאוהבת כמו שהיא עכשיו''.

בתגובתו ל"מעריב", לא הצליח למצוא שוורד את הציטוטים התנ"כיים המתאימים. "אני לא רוצה לחלוק את הפרידה מעל דפי העיתון", אמר. "אני שומר את חיי האישים לעצמי וממשיך בחיים המקצועיים שלי. בקשר לחבר החדש שלה, שגב משה, אין לי מושג ואין לי תגובה. הפרידה בינינו היתה בהחלט משותפת ולי אין חברה חדשה". מקורביו של שוורד הרשו לעצמם פתיחות גדולה יותר, ומסרו כי "כל הסיפור של שרון ויואב הוא ברווז עיתונאי מצדה. היא פשוט ניצלה אותו. יואב אחלה גבר ואהב אותה באמת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by