בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
להתאהב בביסקסואל 
 
 
דניאל שטרנהיים, הזמן הוורוד

דניאל שטרנהיים מוצא שלא כדאי להתאהב בגברים שמאוהבים בנשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באחד מלילות החורף של אמצע השבוע, אחרי יום עבודה מתיש, הגעתי הביתה סחוט וחרמן. כבר כמעט שלושה שבועות שאני נטול סקס. רק המחשבה להתנוון ולהפוך לפריג'ידי הקלה עלי לקבל את ההחלטה לסיים את הערב עם זיון ויהי מה!

מה עושים כשבאמת חרמנים ומחפשים פורקן ובחוץ קור כלבים? נכנסים לצ'ט של IOL באינטרנט. הצ'ט של IOL הוא קלאסי בשביל מחפשי הסקס המהיר בשל המגבלות הטכניות שלו. האנונימיות חוגגת; אין תמונות, וקשה מאוד לפתח שיחה עם מספר אנשים במקביל. לכן כשמנהלים דיאלוג עם אובייקט כלשהו, הוא קצר ובעיקר תכליתי. "גיל/גובה/משקל/מבנה גוף/אק/פס/יש/אין מיקום" הם מה שיקבעו את גורל השיחה, ולא תמונה שחושפת חצי שד משופצר סטייל ג'נט ג'קסון.

אחד החדרים הפעילים בצ'ט של IOL (לצד "סטרייט בסטרייט" ו"גברים בארון") הוא "הומו עם מצלמה". לאחר שנכנסתי, התחלתי לשוחח עם גברבר צעיר ומסוקס מרמת-גן. די מהר שדרגנו את קשרנו והתחברנו למצלמה. מאוד חיבבתי את מה שראיתי בחלון הקטן והמפוקסל. אחרי שהוא חשף טפח (ואני טפחיים) וירד לכיוון התחתונים, הגענו לחלק הקריטי של השיחה: חשיפת הפנים.
כשמיצינו את "שלב המשחקים" (מי מראה את הפנים ראשון) ונחשפנו, עברנו לטלפון בשביל לזרז עניינים. הבחור החביב, שהזדהה בשם אופיר, היה להוט להיפגש אפילו יותר ממני. בתוך פחות משעה הוא התייצב כמו חייל ממושמע על סף ביתי.

דקות בודדות של מבוכה נמוגו, עד שאופיר יצא בווידוי חושפני. לאופיר יש חברה, או יותר נכון, היתה לו חברה עד לפני שלושה ימים. לאחר ח"י החודשים שהשניים גרו יחדיו בזוגיות סטרייטית, גילתה האחרונה שבן זוגה האהוב פוזל לכיוונים אחרים (כאלה שלא כוללים זוג שדיים). זה היה הקש ששבר את גב הגמל שלה. פגועה היא חזרה לבית הוריה בפרובינציה והותירה את אופיר מבולבל, עם אולטימטום שאפילו פרץ ונתניהו היו מתקשים לעמוד בו: או היא או גברים.

הבעיה היא שאופיר אוהב גם גברים וגם נשים. פעם קראתי מחקר ג'נדרי שהציג את הביסקסואלים כישויות הכי אומללות, כיוון שהם נקרעים בין שני עולמות כביכול מנוגדים. שום ואגינה או פין לא יספקו אותם, אלא אם כן הם יהיו זמינים במקביל.

קצת ריחמתי על אופיר, וביני לבין עצמי תהיתי אם בא לי להיכנס איתו לסרט הזה. קיוויתי שהוא יתעשת מהר ויבין שאין תחליף לזין. חישוב מהיר של ההסתברות למצוא מישהו לטעמי לסטוץ חד-פעמי הלילה הביא אותי למסקנה שלא ממש צריך להיות לי אכפת אם לאופיר יש או אין חברה. ובינינו, זה אפילו עדיף. הרי אני והוא לא מסתובבים באותם מקומות, ואין בינינו שום חוט מקשר. זה מה שהפך את אופיר לסטוץ אידיאלי. לא ברור למה, אבל רבים הגברים (וזה כולל אותי) שמעדיפים להגיע למצבים אינטימיים כמו סקס עם זרים לחלוטין מאשר עם כאלה שאנחנו מכירים את הפרצוף שלהם.

על-מנת לזרז עניינים, השתמשתי בטריק הכי זול שיש ושיכרתי אותו. הנגיעות הספונטניות שהיו עד כה עברו מהר מאוד מהסלון לחדר השינה. גופו של אופיר היה חם ונעים. מהאופן שבו הוא מנשק ומוצץ לא יכולתי שלא לתהות כיצד בחור שככה מענג גבר יכול ללקק גם ציצי וכוס. אופיר עשה זאת בצורה מושלמת.

הסקס היה היסטרי, הזדיינו כאילו היינו נאהבים שהופרדו בכפייה למשך שנים. כשגמרנו ביחד, נשכבנו זה על זה, מטונפים מבליל של זיעה וזרע. דפיקות הלב והנשימות שלנו היו מוגברות. החיבור היה מושלם.

אז נפלתי. ועוד איך נפלתי. הדבר הכי לא צפוי קרה: משהו זז אצלי בלב.
אתם בוודאי מכירים את התחושה, כשאתם פוגשים מישהו, הכימיה מושלמת ובסקס אתם רואים כוכבים, כל המחסומים בזה אחר זה נופלים שדודים, ושלדת ההגנה שמונעת מאיתנו להידלק קורסת. אין דבר נפלא מכך כשזה הדדי. אבל מה, ברוב המקרים, כשזה קורה צצה איזו בעיה. במקרה הנ"ל הגורם המפריע היה בדמות החברה האומללה, שאין סיכוי שתיעלם מחייו. למרות הבעייתיות ביקשתי מאופיר שישאיר לי מספר טלפון. בתחילה הוא היסס, אולם בסוף הוא נענה לבקשתי.

למחרת שלחתי SMS, שאותו ניסחתי בקפידה. 24 שעות עברו ולא קיבלתי תשובה. התקשרתי אליו (ממספר חסוי, כמובן), ולמרבה ההפתעה גיליתי שאופיר השאיר לי מספר שגוי של סטרייט מסכן, שלא הבין מה אני רוצה מחייו.

שבוע עבר, ואני כבר הספקתי להדחיק את הרגשות שפיתחתי כלפי אופיר, עד שנתקלתי בו במקרה בחנות בגדים בצהרי יום שישי. האולטימטום שהוצב לו כנראה עבד, כי צמודה אליו היתה החברה. הלקח: להבא פשוט אלמד לתת לרגשות שלי דרור רק אחרי שהצד השני יביע התעניינות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by