בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעזועים בערוץ 10 
 
 ארז טל. אומרים שגם יעקב ``טל`` אילון בסכנה   
 
מערכת מיקסר

ארז טל עושה פרסה בחזרה לערוץ 2, תוכניתו החדשה של טל ברמן נחתכת בברוטאליות והמשנה למנכ"ל, גיא זהר, מודיע על פרישה - ערוץ 10, היום שהיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חודשים של ספקולציות, נודע היום באופן רשמי כי ארז טל עוזב את ערוץ 10, לאחר שלא עבד בו ולו יום אחד. טל אמור היה להשתכר בערוץ הצעיר חמישה מיליון דולר בשנתיים, אך מהם נשארו בידו רק 1.3 מיליון שקיבל כמענק חתימה. כך מפרסם היום "מעריב".

בתחילת השבוע הושלמה מכירת 60 אחוז ממניות הערוץ לבעלים החדשים שלו, שלמה בן-צבי ורון לאודר, שלא כללו את הסכומים שדורש טל בתוכניות שלהם. מר טלוויזיה ישב אתמול עם הבעלים החדשים, והסביר להם כי הפקותיו אינן זולות והוא אינו מתפשר על איכות. "למרות שיש לי איתם חוזה מחייב, אמרתי להם כי אין לי שום כוונה להכריח אותם לקיים אותו", אמר. ברגעים אלה, מן הסתם, עושה טל את צעדיו בדרך חזרה לחיקו החמים של ערוץ 2.

בד בבד נודע אתמול כי בערוץ 10 החליטו לגנוז לעת עתה את מגזין האקטואליה הקליל "המדינה", בהגשת טל ברמן ועדן הראל ובעריכתו של יובל נתן. מקורות בערוץ אמרו לאתר "אייס" כי ההחלטה נתקבלה במשותף עם נתן (עורך השבועון 'רייטינג') מפני שהקונספט שלה לא לגמרי מגובש, ולא מצדיק ומחזיק תוכנית. בעלי זיכרון משוכלל במיוחד יזכרו בוודאי כי בראשית ימיו של ערוץ 10 כבר הודחה תוכנית של טל ברמן עם קונספט תמוה מלוח המשדרים.

לקראת אחה"צ נודע כי המשנה למנכ"ל ערוץ 10, גיא זהר, הודיע לבעלים על התפטרותו. על פי הערכות גורמים בענף, פרישתו של זהר קשורה בצפוף למתחים בינו לבין הבעלים החדשים, רון לאודר ושלמה בן צבי, שהגיעו לשיאם בהעזבתו של המנכ"ל לשעבר, מודי פרידמן, ובהתרת החוזה עם ארז טל. זהר נענה לבקשתו של המנכ"ל החדש, ניר למפרט, והוא ימשיך לכהן בתפקידו עד למציאת מחליף. כמו כן, יוסיף להגיש את מהדורת "היום שהיה".

"היציאה מהקפאת ההליכים ובעיקר הסרת האיום הקיומי מעל ערוץ 10, הם עבורי העיתוי הנכון והראוי ביותר", כתב זהר במכתב ששלח לעובדי הערוץ. "מבחינתי המשימה שהוצבה לנו, לייצב את הערוץ ולייצר אלטרנטיבה מסחרית, הושלמה. זה כמובן לא סוף הדרך, אבל אישית, פני לאתגרים אישיים ומקצועיים אחרים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by