בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האחיות פות 
 
 
דפנה ארד

דפנה ארד לא מבינה מה חשבו שרונה ודניאלה כשהסכימו להפיץ את הדיסק שלהן בתוך אריזות טמפונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"שגעון של מבצע! הקונות שלישיית טמפונים מסוג או.בה יקבלו את המיני-אלבום של שרונה & דניאלה פיק, 'השיר הזה', חינם!"

לידיעתכם, בחבילת טמפונים של או.בה ישנם 20 טמפונים לבנים ודחוסים, שבמגע עם מים נפתחים למין פרח לוטוס נפלא, וארוזים בנפרד באריזות פלסטיק דקות. ב-3 אריזות כאלה יש 60 טמפונים. לעומת זאת, ב"השיר הזה", מיני-האלבום של שרונה ודניאלה שיצא בתחילת השנה, ישנם שבעה שירי פופ ברונטי, ביניהם "השיר הזה" (גירסת הסינגל ורמיקס דאנס), "שוב הגשם" וגירסה מעודכנת יותר לשיר שהוציאו ב-2002, "זאת אהבה".

השיר הטוב ביותר במיני-אלבום הוא "תל ברוך צפון", שנשמע לגמרי צביקי פיקי ונוודי האוכף, אבל האחיות פוק עדיין לא הוציאו ממנו סינגל. ידוע כבר מראש איך הקליפ יראה: שרונה תחבוש לראשה מגבעת ולדניאלה יהיו ריסים מלאכותים והן ישירו באיזשהו מבנה עם קירות מקולפים ביפו. לרגליהן ינעלו מגפיים שחורות, ויעשו כאילו הן מנגנות על בנג'ו ומפוחית. הכל יריח כמו סלמי משנקין עם נצנצים. וכמובן מעל הכל תוצב תאורה מחמיאה שתופק על ידי פלאפונים דלוקים.

יש דיסקים שמקשיבים להם ברגע שקמים בבוקר, כמו הפסקול של "ספרות זולה", למשל, ויש כאלה שמתאים לשמוע בזמן שעושים אירובי, בנסיעות ארוכות או כשעושים אהבה. ברגע שהדיסק של האחיות פיק נמכר בצירוף עם חבילות טמפונים, הוא הופך להיות אלבום מחזור. תקליט ששומעים כשנוזל דם מלמטה, שבו שירים שמקשיבים להם כשמשתלשל חוט לבן מהפונאני, להיטים שנועדו לרגעים בהן אתן מסוממות לגמרי מאדוויל, ופזמונים ששומעים פעם בחודש, לתקופה של שבוע. זהו זרם חדש לגמרי של מוזיקה.

צביקה, אבא שלהן, הוא אחלה גבר. לא כמוהן, הוא לא מפרסם שתלים לבנים שמכעיסים את הואגינה. הוא נבחר לפרסם את נוקיה 3100, פלאפון שמתאים לאנשים צעירים ומדליקים כמוהו, באמצעות ריקוד מול המצלמה ואמירת ארבע מילים שמזוהות עם הפרודיה על דמותו. דומה כי רק האנשים שמפרסמים פלאפונים, צביטה ואניקה, יכולים להציל את המדינה מאפרוריות וקופסאות טמפונים רוקדות.

נחזור לבנות. בהנחה שאחרי שהשלאגרים שלהן תפסו תאוצה, האחיות פיק קיבלו פתאום אחלה הצעות לפרסומות, היתה זו טעות רצינית להסכים דווקא לזו ולהפיץ את הדיסק יחד עם טמפונים. שהרי חצי מקהל היעד העולמי לא ישתתף במבצע - אף גבר לא יהנה מהמבצע המוזר. ולא רק גברים, גם נשים בהריון. ולא רק נשים בהריון, גם ילדות קטנות, שדווקא אוהבות את האחיות פיק מאוד! ולא שכחתי את הנשים הבלות.

אחת מהן, אודטה דנין, תיאלץ להוריד את הדיסק ב-songs.co.il (וזו רק השערה גרוטסקית וחסרת בסיס שהאודטה עברה את גיל 60. קשה לדעת בת כמה היא בעצם, כיוון שהעור שלה מטופח מאוד וגבותיה מוגבהות עד בלי די והיא הפכה למין יצור מוחלק שיער וחסר גיל). ואם אודטה לא מעוניינת, קהל הצופים המסור שלה לא בעסק, ואם קהל הצופים שלה לא בעסק, אז מי בכלל בעסק? וכך הגלגל יתגלגל ויתגלגל לו עד שבסופו של דבר, היחידה שתשתתף במבצע הזה תהיה רוני דואני. וזה לא משהו שדני ושר רוצות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by