בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעונה הבאה אנחנו בחוות השיקמים 
 
 פאריס וניקול (מתוך האתר הרשמי)   
 
מערכת מיקסר

מנויי הלווין מתבקשים לכוון הערב את ממיריהם לאפיק YTV, לרגל הקרנת פרק הפתיחה של "החיים הפשוטים" עם פאריס הילטון וניקול ריצ'י

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-YTV, ערוץ הצעירים של הלווין, ישודר היום (20:30) הפרק הראשון בסדרת הריאליטי היחידה שבאמת שווה משהו, "החיים הפשוטים". הסדרה של רשת פוקס עוקבת במשך 30 יום אחרי צמד נערות הזוהר המטרוסקסואליות, פאריס הילטון וניקול ריצ'י, כשהן מנסות לשרוד בחווה מרוחקת ללא כרטיסי-אשראי, פלאפונים, השקות לוהטות וגברים.

הצימוד של הילטון, צאצאית למשפחת המלונאים המפורסמת והבחורה הכי סימפטית כרגע בשואו-ביז, יחד עם ניקול ריצ'י, ביתו של הזמר ליונל ריצ'י, הפך את "החיים הפשוטים" ללהיט ענק, והשבוע אף נודע כי צפוייה לה עונת המשך, בה יפלפלו השתיים את חייהן של מספר משפחות ברות מזל ברחבי ארה"ב.

בעונת הבכורה, שעולה היום אצלנו, מתמקמות השתיים בעיירה קטנטנה בארקנזו, ומתנחלות בחווה של משפחה ידידותית מדי. פאריס וניקול מנסות את כוחן בחליבת פרות, עבודה במסעדת פאסט-פוד ושאר מטלות הנהוגות באזורי הספר הקיצוניים ביותר של החלום האמריקאי, תוך כדי החלפת הלצות על חשבונם של הקיבוצניקים טובי-הלב, אך כמובן שההלם התרבותי חוגג גם בכיוון ההפוך, והשמחה רבה. לא להחמיץ.

כפיצוי על זה שלכל אורך העונה הראשונה פאריס לא נותנת לאף רד-נק, קבלו כמה תמונות לוהטות במיוחד שלה שאותרו במהדורה האוסטרלית של מגזין הגברים FHM. מאברוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by