בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפיקסיז והסטרוקס מאחדים רשויות? 
 
 
מערכת מיקסר

גל שמועות על שיתוף פעולה בין הלהקות שוטף את הרשת. בינתיים הפיקסיז ממשיכים להוסיף הופעות כאילו אין מחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיתוף פעולה בעל פוטנציאל כבד לסתימת מעיים מתרקם אט-אט במרתפיהן של שתיים מהלהקות המנג'סות ביותר בהיסטוריה של הרוק - הפיקסיז והסטרוקס. המגזין האינטרנטי פיצ'פורק מדווח כי שני ההרכבים מתכננים להרביץ סשן או שניים באולפני הרדיו של הבי.בי.סי, אולי אפילו אצל ג'ון פיל. איש הסטרוקס, אלברט האמונד ג'וניור, מודיע כי מבחינתו לנגן עם הפיקסיז זה חלום שהתגשם. "מי יודע, אולי אפילו יצא מזה משהו בסוף. בכל מקרה, הרבה יותר כיף להיות ספונטניים".

בקבוצות הדיון המוקדשות לפראנק בלאק וחבורתו מקבלים את הבשורות בצורה צוננת למדי, כמתבקש, והרוב מעדיפים לראות את הפיקסיז נמנעים ממפגש פיסגה עם להקה מתה, כפי שמכנה את הסטרוקס גולש שבוודאי מודע לעצמו במיוחד.

בד בבד החליטו קברניטי הקולקטיב מבוסטון להרחיב את סיבוב האיחוד שלהם ב-35 גיגים נוספים, מעבר ל-11 שתוכננו. למעוניינים, הפיקסיז יתחילו את הסיבוב האירופאי שלהם בברצלונה, ב-28 במאי. נוסף על ההופעות הרגילות, מצפים להם גם שני תאריכים עם הרד הוט צ'ילי פפרז, האחד באירלנד והשני בפאריז.

בנוסף, בתחילת מאי ייצא לפיקסיז DVD, ובו 15 שירים בביצועים חיים שמעולם לא נראו, כמו גם 7 קליפים ושני סרטים דוקומנטריים קצרים המתעדים את חייהם בדרכים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by