בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחכים לגנגנא 
 
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר מסבירה למה היא שונאת את "מיכאלה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני מצטערת, אבל פשוט לא הצלחתי להתחבר ל"מיכאלה". וזה לא שאינני חובבת הז'אנר, נהפוך הוא - טלנובלות עבריות מאז ומתמיד היו קרובות לליבי. ורק עבריות. בארגנטינאיות אני לא נוגעת עם מקל. רוצה לומר: לא רואה את נטליה אוריירו ממטר (עושה רושם שהיא באמת רק להארדקור).

אבל בניגוד לדמויות המצחיקות, המרגשות, האמיתיות והמצחיקות שיש "בשיר שלנו" (אמי דחוף לחנה לסלאו), הדמויות ב"מיכאלה", תסלחו לי, על הפנים. אני מצטערת שוב בפני כל מי שהסידרה הזאת הצחיקה אותו איכשהו, לי היא רק רצתה לגרום לבכות.

שנתחיל במצעד המעצבנים? את המקום הראשון בדורשי הכאפות סוחפת בגדול דמותה של הילדה גילי. אני מודה מראש שההכתרה הזאת נובעת אך ורק ממניעים אישיים. זה בגלל שהיא מזכירה לי את עצמי בגילה, כשלכל הבנות בגן היה קוקו מחורבן ורק אותי אימא שלי התעקשה לספר בתספורת קצוצה ולכן תמיד חשבו שאני בן מתייפייף שאוהב ללבוש הכל ורוד. לומר את האמת, ממש לא הייתי צריכה עכשיו את הגילי הזאת, הבת של אסי בסדרה (וזה מדהים איך תמיד לבנות הרעות קוראים אסי. עוד מימי "גדר פרוצה" של גלילה-רון פדר). ורבאק, תחליפו לילדה את הטקסטים. היא עוד לא יודעת מה זה "אני רדודה ושטחית כמו שאר בני דורי".

במקום השני ניצבת אסי/הבחורה בקומה. לא שיש לי משהו נגדה, אבל בכל פעם שאני רואה אותה אני לא יכולה להפסיק לחשוב שהתפקיד הזה היה מיועד בכלל לסנדי בר במקור. האם אתם מצליחים לדמיין לעצמכם את סנדי בר כרוצחת-פושעת? האם היא היתה עושה זאת בבגדי הערב של קסטרו? את הדמות של גיל פרנק אינני מחבבת רק מכיוון שב"לחיי האהבה" הוא היה אחיו של נתי רביץ ופתאום הוא הופך להיות אבא שלו. לא שממש אכפת לי , אבל זה קצת מעליב בשביל גיל פרנק.

עוד שתי דמויות שצריך להעיף הן אלו של לוסי דובינצ'יק ויונתן רוזן. הבעיה מתחילה בשם שנתנו לדמות של לוסי - מיה. נו באמת, הרי למי עוד בארץ קוראים מיה בחיריק חוץ מלמיה קולוצ'י מ"המורדים"? אני לא מוכנה לשתי מיות בחיים שלי, ולצערי אני נאלצת לבחור. חוץ מזה, לא אתפלא אם הנאום שבן דפק לה על זה שהם לא יכולים לישון ביחד כי הם כבר ילדים גדולים, שועתק באופן מדויק מהפרק הראשון והקלאסי של "דוסון קריק". גם בו היה את אותו זיון השכל הארוך והמתפלסף על ידידות פורצת גבולות, וגם בו ניקרה אותה שאלה שבדוסון אף פעם לא הבנתי - מה הקטע של "תישאר לישון אצלי" אם ממילא כל מה שעושים זה לישון? אין לי כוח לעוד זוג ידידים שמגלים שהם מאוהבים. עברתי את זה פעם אחת ארוכה יותר מדי, ואפשר לומר שהתבגרתי.

וכדי שלא תאשימו אותי בחוסר אובייקטיבות, אציין שעדיין יש לי בטן מלאה על "הוט" על כך שלא היו מספיק חכמים להבחין בכישרון הדרמטי המופלא שהצבתי מולם בשלבים המוקדמים של "האודישן הגדול" . איך הם לא ראו באיזו גאוניות הקראתי את הטקסט מהדף, איך הוספתי הבעות פנים קטנות ברגעים המתאימים ואיך נתתי פייט הולם לכל הפרחות. הנחמה הקטנה שלי היא שכל מי שהשתתף ב"אודישן הגדול" יצא סתם לוזר גרופי של מיכל ינאי, ושאף אחד בארץ לא יודע את השם של הזוכה. רק תחשבו עוד כמה ממורמרי "האודישן" כמוני יושבים בבתיהם ומחרימים את "מיכאלה" - והנה הלך הרייטינג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by