בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון איילון מאשרת את הרומן עם שגב משה 
 
 
מערכת מיקסר

תם עידן ההכחשות: המיתולוגית של יואב שוורד מחזיקה ידיים עם השף הכי חתיך בארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות ההכחשות הראשוניות המתבקשות, חושף היום אתר "E אונליין" כי הזוגיות הטרייה של שרון איילון והשף שגב משה היא עניין לגמרי רשמי. בניגוד לרמיזות במדורי רכילות שונים, טוענת שרון כי מדובר בזוגיות של גג שבועיים, לא יום אחד יותר. "אני ויואב נפרדנו עם חיוך, ואנחנו בקשר עד היום. יחסיי עם שגב החלו מאוחר יותר", היא מבהירה.

את שיחת הבנות הסתמית של שרון עם כתבת האתר, שירי הררי, קוטע לפתע השף בכבודו ובעצמו. "הנה שגב, איזו הפתעה", מתפרצת שרון בנשיקה. "היי מאמי, איזו הפתעה, איזה כיף". מסתבר כי השניים נפגשו בתערוכת צילומים ב"בר ים", המסעדה שהשרון שותפה בה. כשהיא נשאלת מה יש בו שאין ביואב, עונה איילון: "זהו. למקומות האלה אנחנו לא מגיעים. זה טרי מדי".

ציטוט ממש מצחיק מגיע כאשר האיילונית נשאלת על העצות שזורק לה ההמון הישראלי. "לפעמים יש כאלה שמאבדים את הגבול בין זה שאני בעלת מסעדה ונותנת להם שירות לבין זה שהם מרגישים חופשי להגיד לי דברים ברמה האישית", מדווחת שרון. "אז כשזה קורה, אני מסתכלת ונותנת את המבט שאומר 'עד כאן!' ולפעמים אני ממש פונה והולכת כדי שיבינו שהם עברו את הגבול".

לסיום שואלת אותה הררי איך שגב מרגיש עם רומן מתוקשר שכזה, וזוכה לתשובה המוחצת ביותר שאפשר לקוות לה: "הוא שף, הוא לא מתעסק בדברים כאלה".

בשבוע הבא תתארח שרון באולפנו של האינטלקטואל הממושקף, קובי מידן, לסשן אינטנסיבי של "פגישה לילית", במהלכו ודאי תספר על הגורמים שהביאו לפרידה המתוקשרת מיואב שוורד. איילון תגיע לתוכנית כשזו כובשת פסגות רייטינג חדשות מבחינתה - "אייס" מדווח כי אתמול הניבה הפגישה של מידן רייטינג של 14.8 אחוז, והציפייה ב"טלעד" היא שהמפגש עם איילון יסייע לשבור אפילו את השיא הזה.

כזכור ללא מעט אחוזי אובסס, שרון נפגשה זה לא מכבר מעל גבי המרקע לראיון אינטימי בערוץ 10, עם המתנחלת העגומה אלישבע פדרמן, במסגרת התוכנית "תראו מי מדבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by