בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר קספר בדרך לאיחוד 
 
 
מערכת מיקסר

חברי מופע הארנבות צצו באתר המעריצים שלהם וסיפרו כי הם שוקלים ברצינות ללכת בעקבות משינה, כוורת, תיסלם, נטאשה, הקליק, תערובת אסקוט, איפה הילד ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הידיעה הזאת היתה רק עניין של זמן, למען האמת: חברי מופע הארנבות של ד"ר קספר, מהאקטים האותנטיים ביותר של הניינטיז בארץ, מתוודים היום כי הם מדברים ביניהם על איחוד היסטורי וקרוב, בעקבות גל המיזוגים המחודשים בצנרת הרוק המקומית (מינימל קומפקט, משינה, הנטשות וכו').

בימים האחרונים ישנה תכונה רצינית בפורום אתר המעריצים של הקספרים. מספר מאורחי הפורום שיצרו קשר עם חבר הלהקה, אורן ברזילי, קיבלו ממנו מכתב המבשר כי מופע הארנבות קרוב לאיחוד - אם כי הוא עצמו אינו רוצה להתחייב על דבר. שי להב, חבר-מייסד שני בד"ר קספר, הבליח אתמול בפורום וסיפר כי באחרונה נוצר מחדש שיתוף הפעולה בינו לבין ברזילי.

ברזילי, הגולה בניו יורק, מספר היום ליומון המקוון Ynet כי הוא ורעיו עוסקים כעת בבדיקת השטח - שם הקוד הישראלי המקובל לתחילתו של הקאמבק. "ייתכן שניקח את זה שלב אחד קדימה אם נרגיש שזה נכון. אנחנו לא רוצים לעשות משהו שמן, משעמם וזקן - זה חייב להיות רענן", הוא הדגיש.

הארנבות הנפיקו בימים ההם כמה להיטים ענקיים למדי, ובראשם הקאבר ל"בשמלה אדומה ושתי צמות", "בואי דינה" ו"תראו אותי". ב-Ynet מזכירים עוד כי הלהקה הרבתה להופיע בתלבושות ססגוניות ואיפור שחור כבד.

בימים אלה מוציא להב אלבום סולו בשם "אדוני הממון". ברזילי והמתופף צביקה כהן מתגוררים בתפוח הגדול, איציק רייזנברג חזר בתשובה, ואילו שי נובלמן, שהחליף אותו על הבס, נהיה שי נובלמן. מכל אלה, לא ברור עד הסוף מי יתאחד בסופו של דבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by