בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היוצרים דורשים את התפטרותו של יו"ר רשות השידור 
 
 
מערכת מיקסר

בעקבות פארסת אי-הכיסוי של ההתנקשות ביאסין, דורשים ארגוני היוצרים את ראשו של אברהם נתן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחת הכותרת "קריאה להתפטרותך" דורשים היום חברי האיגודים של הבמאים, התסריטאים והמפיקים בישראל מיו"ר רשות השידור, אברהם נתן, לעזוב את תפקידו. ראשי האיגודים, דורון צברי, יוסי מדמוני ואסף אמיר, דורשים את התפטרותו של נתן בעקבות תפקודה השערורייתי של הרשות בכיסוי חיסולו של יאסין.

"חיסולו של השיך אחמד יאסין קיבל כיסוי מיידי ועדכני בזמן אמת ע"י כל תחנות הטלוויזיה בעולם", כתבו השלושה במכתב פומבי. "אך בעוד כל ארצות תבל מקבלות תמונות ודיווחים חיים מהשטח על האירוע ומשמעויותיו, בחר הערוץ הראשון להתעלם לחלוטין מהאירוע ושידר לצופיו, ממש באותם שעות, תוכנית, חשובה ביותר שכנראה לא ניתן היה להפסיקה, לשמירה על הכושר הגופני".

את חוסר הכיסוי הסבירו ברשות בכך שמאז ביטולה של תוכנית הבוקר היומית, לא מתקיימת כוננות טכנאים במידה המאפשרת לפתוח שידור בהיקף גדול, ולכן העדיפו שלא לעלות לאוויר כלל.

"ההתנהלות השערורייתית של הערוץ הראשון בכיסוי חיסולו של יאסין היא נקודת שיא בשפל שאליו התדרדרה רשות השידור תחת הנהגתך", ממשיכים השלושה, "והיא מוכיחה שספינת השידור הציבורי בישראל מנווטת בידי אנשים נעדרי שיקול דעת מקצועי וחסרי תחושת שליחות ואחריות. תקציבה של הרשות מגיע היום ל-900 מיליון שקל מכספי הציבור וברגע החשוב ביותר, שבו נזקק הציבור לשירותי החדשות שלכם, אתם לא מעלים שידור לאוויר כי אין לכם מספיק טכנאים במשמרת? לאן הולך הכסף, מר נתן?".

"אם נותר בך שמץ של כבוד אישי, יושרה ואחריות ציבורית", הם חותמים, "מן הראוי שתתפטר ותלך הביתה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by