בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תני לה בשיניים 
 
 
מורן שריר

מיקה שדה נגד חנה גור - למורן שריר ברור מי תיקח בקרב הדמים של "כוכב נולד 2"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפיקי "כוכב נולד 2" נכנסו לסרטים. לאודישנים נהרו עשרות אלפי צעירים וצעירות בני עדות המזרח, והם לא ידעו איך להתמודד עם התופעה הדמוגרפית הזו. כל הקחלונים והשהרבנים התחילו לסלסל, וצדי צרפתי ומתי כספי לא בדיוק קלטו מה זה הדבר הזה שהם מוציאים מהפה. העובדה שצביקה הדר רומני כנראה לא הספיקה ותגבורת נדרשה. היא הגיעה בצורתו של אשר ראובני, אמרגן. ראובני הובא בכדי לשמש פוסק עליון ולהסביר למנכ"ל הליקון, רוני בראון, ולירמי קפלן על ההבדל בין מעוואל לסתם סלסול. אבל ראובני לא כל כך מצא את עצמו באליטה האשכנזית. נראה שהוא בעיקר לא הבין איך ריקי גל מרשה לעצמה לפתוח את הפה ג'ורה שלה. אצלם בעדה לא מקובל שנשים מדברות ככה. מהר מאוד ראובני נעלם, כנראה כדי לנהל את עסקיו דרך הפלאפון ולדאוג להכניס עוד כמה חברי מרכז לכנסת.

גם צדי צרפתי, הדיווה של העונה השנייה, הדיר רגליו מהאודישנים של תל-אביב. האודישן השבוע היה רק לבנות ויש לקוות שצרפתי יסתער בכוחות מחודשים על הבנים באודישן שישודר בסוף השבוע הקרוב. היעדרו של צרפתי הוא לא הפדיחה היחידה באודישן ששודר בשישי האחרון, והתאפיין בשלומיאליות וחוסר צדק בולט. נדמה שבתחילת היום מיהרו הבוחנים לפסול בנות ששרו יוצא מן הכלל, ובסופו של יום נשארו יותר מדי מקומות פנויים והבוחנים התחילו להעביר כל מיני כונפות עם יכולות גבוליות.

תופעת ריקיגל, אגב, ממשיכה לגבות קורבנות. אמנם קולה מעט נדם עקב עודף טסטוסטרון בצוות הבוחנים, אבל המורשת שלה חדרה לכל צופה וצופה. אני מביט במיכל רשף, יקירתי מדבבת הרובוטריקים. רשף שרה ואילו אני מציין לעצמי, "יכולת טכנית מעולה אבל אין בשירה שלה נשמה". ווט דה פאק? אני מקשיב לעצמי ונגעל. לא מספיק שבשבוע שעבר אבא שלי התחיל להעיר הערות עוקצניות, עכשיו גם אני? רק לפני יומיים הכרזתי בפני עצמי במקלחת שאני לא מבין דבר בשירה ולא יודע להבחין בין זיוף לוירטואוזיות - והנה אני מקשיב לפרח אופרה ומעווה את פרצופי. "אין לה עומק בנמוכים" אני פולט ונובר בעוגה של אמא. "היא מפספסת בגבוהים", אני מעיר בזמן שיחת פלאפון.

מילא אני, אבל מי שבאמת תפס תחת זה צביקה הדר. המתעלפת משבוע שעבר חזרה לשלב הבא בכוחות מחודשים, עם עודף ביטחון והמוגלובין. זכרתי משבוע שעבר שהיא שרה ממש טוב, אבל השבוע היא באה באיזה להיט מהיר ומפוצץ ונשמעה כמו הד חלוש ומעולף של עצמה. למזלה היו בצוות הבוחנים אנשים נבונים ממנה, שחשבו בשבילה והמליצו ללכת על משהו שקט יותר. היא נכנסה להילוך, הראתה לכולם מה יכול לצאת מהקול שלה והייתי בטוח שדרכה לתוכנית סלולה - אבל פה החליט צביקה הדר שהיא לא מספיק טובה בשבילו. בשיא חוצפתו הוא אמר לה שהוא כועס עליה כי היא "לא מתאמצת מספיק".

מה זה? באיזה זכות בא מנחה שעשועונים ואומר לזמרת חובבת שהיא לא מתאמצת מספיק? מישהו פעם אמר לו שהוא לא התאמץ מספיק ב"קומדי סטור"? שהפאנצ'ים צפויים ונלקחו מ"בדיחמין לשבת" של דידי מנוסי? ועד כמה מתאמץ הדר ב"כוכב נולד"? מה, הוא בא לאולפן ומקריא את שמות המתמודדים מטלפרומטר? יש גבול. לפחות ריקיגל הוציאה איזה סינגל או שניים בחייה. ולא שאני חושב שלמי שלא עשה משהו בחייו אין זכות לבקר. לעזאזל, אני מעולם לא הנחתי תוכנית טלוויזיה ואני מבקר את צביקה הדר בלי לחשוב פעמיים. ועדיין, הדר יכול לבחור את מילותיו ביתר קפידה. אין לו מושג אם היא התאמצה או לא, ומבחינתה היא יכולה להגיד לו שהוא איש שמן עם מקטרת. מאיפה שהיא עומדת ועם ההכשרה שלה בטלוויזיה (אפס), זה היה נכון באותה מידה.

התוכנית הסתיימה בקליף-הנגר לעניים. נשאר מקום אחד בתוכנית ושתי מועמדות - מיקה שדה המתוקה וחנה גור הדנטלית. בעריכה מגמתית ניסו לשכנע אותנו שהן מתחרות ראש בראש, למרות שאין ביניהן שום קשר. מיקה שרון לא ממש מתאימה לתוכנית. היא מין נורית גלרון כזאת שיושבת עם גיטרה בצוותא. אין לה סיכוי על הבמה של ניצנים. לחנה גור יש סיכוי להביא אותה בסיפור חיים מרגש עקב אובדן שיניה, דבר שהקהל יכול להתחבר אליו. האמת, אותי זה לא ממש מעניין. אני עם מיקה שדה ולו רק בגלל שהיא חמודה ושתי חברותיה לא פחות. הניחוש שלנו- מיקה לוקחת את חנה. תני לה בשיניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by